DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Najsłynniejszy kot świata powraca w szalonych wyściga

Garfield – słynny futrzany wielbiciel lenistwa i lazanii – wraca, by zmierzyć się z Jonem, Odiem i resztą przyjaciół w zakręconych wyścigach. Garfield Kart Furious Racing już 14 listopada w wydaniu fizycznym wyląduje na konsole Playstation 4, Xbox One oraz Nintendo Switch. Szykuje się jazda bez trzymanki!Koniec z nudnymi wieczorami i dłużącymi się rodzinnymi weekendami. Zbierzcie swoją rodzinę i znajomych, zapnijcie pasy i stańcie do walki o pierwsze miejsce w szalonych, nieprzewidywalnych wyścigach z Garfieldem i jego przyjaciółmi. Wybierzcie ulubioną postać i pojazd, uwzględniając ich unikalne cechy i swoje własne preferencje, a potem wciśnijcie gaz do dechy już na linii startu i ślizgiem wyprzedzajcie rywali.

Gra, jak przystało na Garfielda, zawiera wiele mechanik dobrze znanych i kojarzących się z najbardziej leniwym kotem świata. Dlatego gracze otrzymają możliwość korzystania ze skrótów na drodze do mety i różnych możliwości spowolnienia przeciwników. Dla podkreślenia wieloosobowej rozgrywki, na jednej kanapie może grać 4 graczy na dzielonym ekranie (2 w przypadku Nintendo Switch), zaś online na 16 unikatowych torach stanie w szranki aż 8 zawodników.

Reklama

Gra Garfield Kart Furious Racing pojawi się na rynku 14 listopada w wydaniu fizycznym. Tytuł w oryginalnej wersji językowej będzie można kupić w dobrych sklepach z grami w całej Polsce.


 

Reklama

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama