DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Największa przygoda jaką można rozegrać w 90 sekund dziennie trafiła na Steam Early Access

Przedstawiamy miniaturową przygodę RPG inną niż wszystkie! Jagex (deweloper RuneScape) i Hyper Hippo (twórcy AdVenture Capitalist) ogłaszają wejście tytułu RuneScape: Idle Adventures do programu wczesnego dostępu Steam Early Access.

RuneScape_Idle_Adventures_Logo

Zdolne dostarczyć najwspanialszą historię w jaką da się rozegrać w 90 sekund – w sumie, to czemu by nie zrobić jakiegoś questa w czasie oglądania trailera Early Access na YouTubie?– Idle Adventures to wyjątkowo łagodnie obchodzące się z wolnym czasem gracza RPG dla każdego. Zadowoleni będą tak gracze żądni przygód, jak i Ci lubiący bezczynność. To pierwsza gra typu ‘idle’ – niewymagająca od gracza aktywności – która rzuca nas w środek epickiej historii… na minutę czy dwie dziennie.

W tej stworzonej z charakterystycznym dla Hyper Hippo wdziękiem produkcji, gracze wykreują i wcielą się w role dociekliwego niebiesko-skórnego nieśmiertelnego o niejasnym pochodzeniu, który odkrywa ikoniczny świat gry RuneScape w całkiem nowej przygodzie. Gracze sięgną po moc nowego Artefaktu Starszych ścierając się z potworami, rzucając wyzwanie bogom i uprawiając kapustę dla lokalnych chłopów – a wszystko to, gdy czekają aż zainstaluje się inna gra, rozpocznie się serial, lub… ugotuje ich kapusta. Postęp w grze następuje gdy nie gramy w Idle Adventures, więc nawet najcięższa misja nie jest niemożliwa do wykonania – z czasem.

RuneScape: Idle Adventures przesuwa granice oczekiwań od tego typu gier. Będzie to samoczynna gra typu „idle” z bogatą historią, wciągającym światem oferującym drobne przygody, akurat idealne na chwilę, kiedy masz nieco czasu do zabicia

Już w czasie zamkniętych beta testów otrzymaliśmy od graczy bardzo pozytywne opinie i będziemy kontynuować doszlifowywanie gry w okresie, gdy dostępna będzie jako Early Access, aż do ostatecznego wydania gry na wiele platform jednocześnie pod koniec roku.

Reklama

Cody Vigue, projektant ze studia Hyper Hippo

RuneScape: Idle Adventures jest już dostępny w programie wczesnego dostępu Steam Early Access (http://store.steampowered.com/app/452780), a pełna premiera na PC i platformy mobilne planowana jest przed końcem 2016 roku.

 

Źródło: informacja prasowa

Reklama

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama