DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

No to pstryk! Bulletstorm zadebiutuje na Nintendo Switch latem 2019

Bulletstorm był spełnieniem marzeń twórców z polskiego studia People Can Fly. Ich szalonepomysły zmaterializowały się w 2011 roku za sprawą brutalnej i szokującej strzelanki,docenionej przez graczy za niecodzienny humor i niepowtarzalną mechanikę. 2017 rokprzyniósł odświeżoną edycję Full Clip na PC, PS4 i Xboksa One. Do listy platform docelowych wkrótce będziemy mogli dopisać także konsolę Nintendo Switch – Bulletstorm: Duke of Switch Edition pojawi się jeszcze tego lata!Rewolucyjny projekt autorów Painkillera czy Gears of War: Judgment zmierza właśnie na równie rewolucyjną konsolę, która pozwala graczom bawić się w ich ulubione produkcje gdziekolwiek chcą. Towarzysz Graysonowi Huntowi w jego pogoni za zemstą na swoimtelewizorze i kinie domowym lub niech to on dołączy do ciebie podczas twojej podróży autobusem lub pociągiem. Po co czekać na powrót do domu, skoro można kopać zmutowane tyłki i serwować Superstrzały w biegu, co nie?

Już od pierwszego pokazu najnowszej konsoli Nintendo wiedziałem, że chcę mieć na niej działającego Bulletstorma! – powiedział szef People Can Fly, Sebastian Wojciechowski – Cały nasz zespół strasznie się nakręcił na ten sprzęt! – dodał. W grze znajdziemy pełną zawartośćtrybu dla pojedynczego gracza oraz wszystkie DLC. Tak, Duke również wpadnie, by kopać tyłki i żuć gumę balonową!

Bulletstorm: Duke of Switch Edition powstało we współpracy z ukraińskim studiem Dragon’sLake. Ci niezwykle utalentowani deweloperzy pracowali wcześniej przy tak uznanych tytułachAAA jak Alan Wake, The Division i Mass Effect.

Reklama

Więcej informacji dotyczących Bulletstorm: Duke of Switch Edition ujawnimy w najbliższych miesiącach!


 

Reklama

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama