DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Nominacje do Drużyny Roku FIFA 2021 już jutro

Electronic Arts już jutro ogłosi nominowanych do tytułu Drużyny Roku FIFA 2021.
FIFA 22

Nominacje do Drużyny Roku FIFA 2021 już jutro

Już jutro fani piłki nożnej będą mogli oddać swój głos na ulubionych zawodników oraz stworzyć najlepszą wyjściową XI z listy 80 nominowanych, którzy mieli największy wpływ na światową piłkę nożną w 2021 roku. Zeszłoroczna Drużyna Roku zebrała ponad 10 milionów głosów fanów, którzy decydowali o tym, kto znalazł się w finałowej XI – ostatecznej liście najlepszych na świecie.

Nominowani zostaną ogłoszeni na wszystkich kanałach społecznościowych EA SPORTS FIFA, w tym na Twitter,Instagram i  Facebook. Harmonogram prezentowania nominowanych będzie wyglądał następująco:

  • Piątek, 7 stycznia 17:00 – nominacje napastników
  • Sobota, 8 stycznia 17:00 – nominacje pomocników
  • Niedziela, 9 stycznia 17:00 – nominacje obrońców i bramkarzy

Głosowanie rozpocznie się w poniedziałek, 10 stycznia 2022 roku o godzinie 17:00 i potrwa do 17 stycznia do godziny 8:59 czasu lokalnego.

Sprawdź również: Roccat Vulcan TKL – recenzja kompaktowej klawiatury dla graczy

Reklama

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Xbox Game Pass

Microsoft potwierdził, że już 23 sierpnia gra Death Stranding dołączy do biblioteki Xbox Game Pass na PC. Produkcja Kojima Productions jest jednym z najgorętszych tytułów ostatnich lat.

Newsy

EA Sports potwierdziło, że w najnowszej odsłonie FIFA 23 Ultimate Team pojawi się karta Bohatera FUT upamiętniającą Włodzimierza Smolarka, legendę reprezentacji Polski, Widzewa Łódź oraz FC Utrecht. 

Gry za darmo

Bethesda udostępniła dla wszystkich graczy na PC, oraz konsolach PlayStation i Xbox darmowy okres próbny The Elder Scrolls Online. Jeśli chcecie przetestować za darmo...

Xbox Game Pass

Gra Inkulinati dołączy do biblioteki Xbox Game Pass w dniu swojej oficjalnej premiery. Najnowsza produkcja warszawskiego studia Yaza Games to inkaustowa strategia.

Reklama