DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Northgard: w najnowszym dodatku DLC do gry strategicznej o wikingach pojawi się nieznane dotąd plemię – Klan Konia

Dzisiaj w popularnej strategii o wikingach pt. Northgard pojawiła się nowa zawartość do pobrania, która wprowadza silny Klan Konia. Najnowszy dodatek jest dostępny na Steam w cenie zł 17.99.Nowemu Klanowi Konia, skupiającemu najlepszych na świecie rzemieślników (i rzemieślniczki), przewodzi pełne werwy rodzeństwo – Brok i Eitria. To wodzowie, których można zwerbować w Kuźni Völunda zastępującej zwykły budynek Kuźni i którzy oferują graczom możliwość prowadzenia unikalnej rozgrywki. Wodzowie nie tylko walczą, ale również jako jedyni w klanie potrafią prowadzić prace górnicze, tworzyć narzędzia, broń i Artefakty. Mocną stroną debiutującej frakcji są minerały i metale. Klan posiada własne drzewo Folklor, które znacznie zwiększa skuteczność górnictwa, prac ziemnych, sprzedaży zasobów i ulepszeń wież Strażniczych. Poza tym zapewnia ono dostęp do dodatkowego reliktu, o ile gracz zdobędzie odpowiednio dużo sławy. Co więcej, wikingowie z Klanu Konia wznoszą i naprawiają budynki o 25% szybciej.

Początkowo gra Northgard ukazała się we wczesnym dostępie na Steamie 22 lutego 2017 r. i szybko stała się jedną z najpopularniejszych strategii w serwisie: kupiło ją ponad milion osób. Następnie w dniu 7 marca 2018 r. oficjalnie wyszła z fazy wczesnego dostępu, trafiając do grona najwyżej ocenianych gier na komputery PC ubiegłego roku – w serwisie Metascore zdobyła wynik „80”.

Prosimy o kontakt osoby, które chciałyby poznać nowy dodatek DLC z Klanem Konia. Zapewnimy im odpowiednie klucze recenzenckie. DLC można odblokować tylko z podstawową wersją gry. W przypadku braku podstawki Northgard zachęcamy do kontaktu zainteresowane osoby.


 

Reklama

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama