DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Kerbal Space Program
Kerbal Space Program

Newsy

Nowa aktualizacja do Kerbal Space Program już niebawem

Private Division oraz Squad poinformowały dzisiaj o współpracy z Europejską Agencją Kosmiczną (ESA), w której wyniku do Kerbal Space Program – docenianej przez krytyków symulacyjnej gry o lotach kosmicznych, opartej o prawdziwą fizykę, trafi aktualizacja zatytułowana Shared Horizons. Jej premiera odbędzie się już 1 lipca 2020 r. Aktualizacja jeszcze w tym roku będzie również dostępna na konsolach. Shared Horizons składa hołd nieocenionemu wkładowi ESA w poznawanie tajemnic kosmosu.


Kerbal Space Program


Shared Horizons poszerzy grę o dwie przełomowe misje przeprowadzone przez główną europejską organizację kosmiczną. Dodatkowo, gracze otrzymają dostęp do rewolucyjnej rakiety Ariane 5, tematycznego skafandra ESA dla Kerbali, nowych części oraz eksperymentów naukowych do przeprowadzenia. Pierwsza nowa misja, BepiColombo, jest odwzorowaniem trwającej obecnie misji, w której biorą razem udział ESA oraz Japońska Agencja Eksploracji Aerokosmicznej (JAXA) – jej celem jest Merkury. Natomiast w grze zadaniem graczy będzie osiągnięcie orbity i wylądowanie na Moho – odpowiedniku Merkurego w uniwersum Kerbali. Wszystko to przy jednoczesnym wykonywaniu różnych naukowych zadań z prawdziwej misji ESA. Rosetta, druga misja, składa hołd pomyślnemu lądowaniu na jednej z komet rodziny Jowisza. Wydarzenie to pozwoliło na zebranie ważnych danych dotyczących środowiska komety. Wzorowane na historycznych misjach ESA nowe wyzwania dadzą graczom okazje do przeżycia tych emocjonujących odkryć kosmicznych w Kerbal Space Program.

„Jesteśmy podekscytowani, mogąc współpracować z ESA, aby po raz pierwszy przenieść ich prawdziwe misje oraz statek kosmiczny do Kerbal Space Program”, powiedział Michael Cook, producent wykonawczy w Private Division. „To zaszczyt pracować ramię w ramię ze światowej klasy organizacją kosmiczną i nie możemy się już doczekać, aż fani będą mogli doświadczyć tych wspaniałych misji dzięki aktualizacji Shared Horizons”.


Kerbal Space Program


„W Europejskiej Agencji Kosmicznej wielu naszych inżynierów oraz naukowców bardzo dobrze zna KSP”, powiedział Günther Hasinger, dyrektor naukowy w ESA. „Zarówno Rosetta jak i BepiColombo to bardzo złożone misje ze specyficznymi wyzwaniami. Obie jednak okazały się być bardzo satysfakcjonujące dla ESA oraz światowej społeczności naukowej. Dlatego naprawdę się cieszę, że tych przełomowych misje naukowych będzie można doświadczyć nie tylko na Ziemi, ale także na Kerbinie”.

Aktualizacja Kerbal Space Program: Shared Horizons będzie dostępna na PC od 1 lipca 2020 r. Premiera na konsole odbędzie się jeszcze w tym roku. Kerbal Space Program posiada kategorię PEGI 3 przyznaną przez PEGI. Więcej informacji o Kerbal Space Program uzyskać można subskrybując nasz kanał YouTube, obserwując nas na Twitterze, zostając fanem na Facebooku i odwiedzając stronę www.KerbalSpaceProgram.com.

Reklama

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama