DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Nowa aktualizacja Warframe Piaski Inarosa dostępna na PC

aaa

Studio Digital Extremes wypuściło pierwsza w tym roku dużą aktualizację do Warframe! Dodatek „Piaski Inarosa” wprowadza do gry bardzo dużo nowości, między innymi zupełnie nowego Warframe inspirowanego starożytnymi mumiami.

Pełna lista wprowadzonych zmian:

NOWY WARFRAME INAROS: Pochłoń energię życiową swoich wrogów i korzystaj z pozyskanych mocy nowego wojownika Lotus, Inarosa. Użyj swoich umiejętności, by odebrać wrogom ich energię lub przyzwij potęgę pustynnych Burz Phobosa i pogrzeb ich na zawsze pod piaskami. Umiejętności Inarosa:

• DESICCATION – Oszałamia wrogów falą przeklętych piasków, która oślepia ich i kradnie ich zdrowie.

Reklama

• DEVOUR – Pozwala uwięzić przeciwnika w ruchomym piaskach, by tam wyssać jego moc i zmienić go w Piaskowy Cień, który stanie się sojusznikiem Tenno.

• SANDSTORM – Zmienia gracza w wir piasku, który odpycha wrogów i pochłania tych, którzy ugrzęźli w ruchomym piaskach.

• SCARAB SWARM – Przycisk ładowania zmienia zdrowie w utwardzaną zbroję skarabeusza. Uwolnienie mocy niszczy wrogów i przejmuje energię życiową od tych, którym udało się przetrwać.

SABOTAŻ 2.0: Misje sabotażowe zmieniły się wręcz nie do poznania, zostały wzbogacone nie tylko o różnorodne cele, ale także o nowe mapy, które są dostępne tylko dla Sabotażu (sześć nowych lokacji Grineer i sześć nowych lokacji Corpus).

Reklama

KSIĘŻYC OROKIN – NOWE TRYBY: Zestaw lokacji Księżyca Orokina został poszerzony o nowe tryby gry. Dodane elementy: Misje obronne, szpiegowskie i porwania, 20 nowych rodzajów otoczenia. Ogólne ulepszenie starszych zestawów pokoi lokacji, w tym ulepszenia grafiki i oświetlenia.

NOWE BRONIE

• Kij bojowy LESION – Broń bezlitosnego rażenia.

• Łuk MUTALIST CERNOS – Strzały tego łuku rozsiewają bakterie zarazy na każdej trafionej powierzchni.

Reklama

• Pistolety DUAL TOXOCYST – Po trafieniu w głowę broń biologiczna wyzwala w szalonym tempie toksyczne pociski.

ZMIANY W CZACIE: Aktualizacja „Piaski Inarosa” zmienia również UI Warframe, wprowadzając nowe funkcje i bardziej intuicyjne ustawienia prywatnych konwersacji oraz wyszukiwarki graczy.

Emotikon WARFRAME – Wyrażanie siebie w Warframe nigdy nie było prostsze. Dzięki ulubionym emotikonom oraz specjalnym emotikonom Warframe, gracze mogą bez słów dzielić się swoimi uczuciami.

Najnowsza aktualizacja Warframe „Piaski Inarosa” jest już dostępna do pobrania na PC!

Reklama

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama