DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

The Women of North
The Women of North

Newsy

Nowa gra od Naughty Dog będzie produkcją fantasy RPG? The Last of Us Part 1 prawdopodobnie ujawnia kierunek nowego projektu

Premiera The Last of Us Part 1 już za nami, natomiast w sieci pojawią się kolejne poszlaki wskazujące na to, że nowa produkcja Naughty Dog przeniesie nas do świata fantasy.

The Women of North

Nowa gra od Naughty Dog to fantasy RPG? “The Women of North” – Hyoung Taek Nam, grafika koncepcyjna

Kolejna produkcja Naughty Dog przeniesie nas do świata fantasy RPG?

Jeszcze w 2021 roku, artysta koncepcyjny pracujący w Naughty Dog – Hyoung Taek Nam, udostępnił swoje prace na portalu ArtStation. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że owe grafiki koncepcyjne przedstawiały postacie wyjęte wprost ze świata fantasy. Ponadto na Summer Game Fest 2022, Neil Druckmann, czyli jedna z najważniejszych, o ile nie najważniejsza osoba w Naughty Dog potwierdził, że w studiu pracują nad nowym projektem.

„Wciąż robię gry, nie zrezygnowałem z mojej codziennej pracy. Jest trochę za wcześnie, aby o tym mówić. Może jeśli ktoś z PlayStation chce to ujawnić, możemy o tym porozmawiać teraz. Mam nowy projekt, ale zachowamy go na kolejny Summer Game Fest” – Neil Druckmann, na Summer Game Fest 2022

Wskazówka w The Last of Us Part 1 potwierdza kierunek kolejnego projektu Naughty Dog?

Na profilu Naughty Dog Central na Twitterze, znalazły się nowe zdjęcia pochodzące z najnowszej wersji The Last of Us. Na zrzutach widzimy plakaty z elementami fantasy, przedstawiające m.in. pegaza, smoka oraz postacie w stylu fantasy, wyposażone w miecze i zbroje.

Być może są to tylko i wyłącznie domysły graczy, jednak dawno, dawno temu, a dokładnie to w 2011 roku, Naughty Dog w taki sam sposób w Uncharted 3 zapowiedziało The Last of Us. W trzeciej odsłonie przygód Nathana Drake’a mogliśmy znaleźć gazetę The Overseer, której nagłówek nawiązywał do jeszcze niezapowiedzianego w tamtym czasie TLoU.

The Overseer

Nagłówek „Naukowcy wciąż walczą o zrozumienie śmiertelnego grzyba” jest jawnym nawiązaniem do gry The Last of Us

Jak widać twórcy serii Uncharted oraz The Last of Us lubią takie smaczki, dlatego bardzo możliwe jest to, że nowa gra Naughty Dog będzie produkcją fantasy RPG.

Sprawdź również: Zobacz obszerne porównanie graficzne The Last of Us Remake z oryginałem

Reklama

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Promocje gier na PS5

PlayStation opublikowało ofertę PlayStation Plus Essential na Czerwiec 2023.

Gry za darmo

Gra jest dostępna za darmo do 29 maja 2023 roku. 

Promocje dla graczy

Amazon przygotował nowe specjalne pakiety w FUT 23 dla subskrybentów Prime Gaming. 

Gry za darmo

Ubisoft zapowiedział darmowy weekend z grą Tom Clancy's The Divison 2.

Reklama