DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Nowa gra z serii Ghostbusters ujrzy światło dzienne w lipcu!

aaa

Wraz ze zmierzającym milowym krokami do kin rebootem Ghostbusters ukaże się również gra o tej samej nazwie już 12 lipca na takich platformach jak PlayStation 4, Xbox One czy PC.

Czego możemy się spodziewać? Wiele różnego, gdyż podstawowym problemem jest fakt, że nad tą adaptacją filmową nie będzie pracować jak dotychczas Platinum Games, które jest odpowiedzialne za Transformers: Devastation czy nadchodzące, dobrze zapowiadające się Teenage Mutant Ninja Turtles.

Warto również wspomnieć, iż Activision nie posiada zbyt dobrej reputacji w publikowaniu tytułów na bazie filmów, jednakże nie zniechęcajmy się zbyt szybko, ponieważ gra może się okazać naprawdę dobrą zabawą, a w szczególności, że ma być oparta na współpracy pomiędzy graczami.

Poniżej pozostawiam trailer, który zaprezentuje wstępny obraz tego co będziemy mogli doświadczy.

 

Autor

Jedyny w swoim rodzaju, najwspanialszy z najwspanialszych, prawdziwy geniusz zła!

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Newsy

Firma Ubisoft podczas transmisji z okazji 20. rocznicy serii Ghost Recon, zapowiedziała Tom Clancy's Ghost Recon Frontline - darmową strzelankę PvP osadzoną w uniwersum...

Recenzje

Testujemy najnowszą grę od Ubisoftu - Far Cry 6. Jak gra prezentuje się na konsoli Xbox Series X? Sprawdźcie sami!

Newsy

Electronic Arts i DICE ujawniły dziś, że otwarta beta gry Battlefield 2042 będzie dostępna 8 października na konsolach Xbox One, Xbox Series X i S,...

Recenzje

Recenzja Call of Duty: Vanguard w nieco innym wydaniu. Słów kilka o najnowszej produkcji Sledgehammer Games i Activision.