DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Apex Legends
Apex Legends

Newsy

Nowa mapa zawita do Apex Legends!

Nowa mapa zawita do Apex Legends już 4 listopada, wraz z rozpoczęciem Sezonu 7!


 


Kiedy fani wylądują na ignorującej grawitację Utopii Olimpu, będą przedzierać się przez bujne krajobrazy, kryjące industrialne części miasta. Horizon dołączy do listy Legend, od stóp do głów wyposażonych w modne skórki, które idealnie pasują do nowej, ekskluzywnej areny. Gracze będą mogli wskoczyć na nowy poduszkowiec, Trójząb, aby wziąć udział w epickich walkach i emocjonujących pościgach wokół mapy.

Sezon 7 zapoczątkuje również Kluby, dając graczom możliwość brania udziału w meczach. Będą w nich uczestniczyć osoby o dopasowanych poziomach, zainteresowaniach czy stylach gry, dzięki czemu z kolejnych spotkań wytworzy się społeczność, zawsze gotowa na następne rozgrywki.


Apex Legends


Najnowsze informacje na temat gry znajdziesz na oficjalnych profilach Apex Legends na Twitterze, Instagramie i YouTubie lub na stronie www.playapex.com.


CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Newsy

Firma Ubisoft podczas transmisji z okazji 20. rocznicy serii Ghost Recon, zapowiedziała Tom Clancy's Ghost Recon Frontline - darmową strzelankę PvP osadzoną w uniwersum...

Recenzje

Testujemy najnowszą grę od Ubisoftu - Far Cry 6. Jak gra prezentuje się na konsoli Xbox Series X? Sprawdźcie sami!

Newsy

Electronic Arts i DICE ujawniły dziś, że otwarta beta gry Battlefield 2042 będzie dostępna 8 października na konsolach Xbox One, Xbox Series X i S,...

Recenzje

Recenzja Call of Duty: Vanguard w nieco innym wydaniu. Słów kilka o najnowszej produkcji Sledgehammer Games i Activision.