DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Nowe informacje na temat gry Hitman!

Firma Square Enix przedstawiła kilka nowych informacji na temat kolejnej części legendarnej serii Hitman.

hitman

Najnowsza odsłona cyklu będzie podzielona na epizody. Premiera pierwszego z nich, w którym przeniesiemy się do Paryża trafi w nasze “elektroniczne” łapki już 11 marca. Następne odcinki ukażą się w kwietniu i w maju, gdzie odwiedzimy kolejno Włochy i Maroko. W późniejszych epizodach przeniesiemy się m.in. do Stanów Zjednoczonych, Tajlandii i Japonii. Gra w wersji pudełkowej ukaże się pod koniec 2016 roku

Firma Square Enix zaprezentowała światu również edycję kolekcjonerską Hitmana, która trafi na konsole Xbox One i PlayStation 4.

Reklama

a8588597cfa435363

W skład  edycji kolekcjonerskiej, która kosztuje 140$ wchodzi 10-calowa figurka Agenta 47, 60-stronicowy artbook, legendarny czerwony krawat wraz z przypinką oraz oczywiście gra Hitman.

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Newsy

DLC Monster Trucks Expansion zadebiutowało już dziś na PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S, Xbox One X, Nintendo Switch i PC.

Newsy

Materiał wideo prezentujący uzbrojenie w Sniper Elite 5. Materiał porusza temat różnorodności broni w grze oraz opcji jej modyfikacji.

Newsy

Już dziś premiera LEGO Gwiezdne wojny: Saga Skywalkerów. Gra ukazała się na konsoli PlayStation, Xbox oraz PC.

Newsy

Plan rodzinny Xbox Game Pass będzie miał premierę już pod koniec tego roku. Cena Xbox Game Pass Family Plan będzie znacznie niższa.

Reklama