DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Rise of the Blood God
Rise of the Blood God

Newsy

Nowe przygody w WoW Classic dostępne dzięki aktualizacji Rise of the Blood God

Nowa zawartość do gry WoW Classic jest już dostępna, dzięki aktualizacji Rise of the Blood God. Pradawne zło czyha w starożytnej stolicy trolli, Zul’Gurub, położonej głęboko w sercu porośniętej gęstą dżunglą Doliny Cierniodławów. Poszukiwacze przygód muszą zgromadzić 19 podobnych im śmiałków, aby zapuścić się w głąb zrujnowanej metropolii i odkryć tajemnice niegdysiejszego klejnotu w koronie imperium Gurubaszów.


Rise of the Blood God

Do Azeroth dotarły także Smoki Koszmaru (Dragons of the Nightmare). Bohaterowie Przymierza i Hordy muszą więc zebrać tylu sojuszników, ilu tylko zdołają, aby podjąć próbę pokonania tych potężnych przeciwników strzegących czterech rozsianych po całym świecie portali.

Na koniec mamy nie lada gratkę dla mistrzów wędki i spławika! Będą mogli nie tylko zaprezentować swe niebagatelne umiejętności w cotygodniowym turnieju wędkarskim w Cierniodławach (Stranglethorn Fishing Extravaganza), ale też zdobyć przy okazji fantastyczne nagrody!

Reklama

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama