DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Rise of the Blood God
Rise of the Blood God

Newsy

Nowe przygody w WoW Classic dostępne dzięki aktualizacji Rise of the Blood God

Nowa zawartość do gry WoW Classic jest już dostępna, dzięki aktualizacji Rise of the Blood God. Pradawne zło czyha w starożytnej stolicy trolli, Zul’Gurub, położonej głęboko w sercu porośniętej gęstą dżunglą Doliny Cierniodławów. Poszukiwacze przygód muszą zgromadzić 19 podobnych im śmiałków, aby zapuścić się w głąb zrujnowanej metropolii i odkryć tajemnice niegdysiejszego klejnotu w koronie imperium Gurubaszów.


Rise of the Blood God

Do Azeroth dotarły także Smoki Koszmaru (Dragons of the Nightmare). Bohaterowie Przymierza i Hordy muszą więc zebrać tylu sojuszników, ilu tylko zdołają, aby podjąć próbę pokonania tych potężnych przeciwników strzegących czterech rozsianych po całym świecie portali.

Na koniec mamy nie lada gratkę dla mistrzów wędki i spławika! Będą mogli nie tylko zaprezentować swe niebagatelne umiejętności w cotygodniowym turnieju wędkarskim w Cierniodławach (Stranglethorn Fishing Extravaganza), ale też zdobyć przy okazji fantastyczne nagrody!

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Newsy

Firma Ubisoft podczas transmisji z okazji 20. rocznicy serii Ghost Recon, zapowiedziała Tom Clancy's Ghost Recon Frontline - darmową strzelankę PvP osadzoną w uniwersum...

Recenzje

Testujemy najnowszą grę od Ubisoftu - Far Cry 6. Jak gra prezentuje się na konsoli Xbox Series X? Sprawdźcie sami!

Newsy

Electronic Arts i DICE ujawniły dziś, że otwarta beta gry Battlefield 2042 będzie dostępna 8 października na konsolach Xbox One, Xbox Series X i S,...

Recenzje

Recenzja Call of Duty: Vanguard w nieco innym wydaniu. Słów kilka o najnowszej produkcji Sledgehammer Games i Activision.