DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Nowe treści dla Ancestors Legacy

Cenega, oficjalny partner 1C w Polsce, ma przyjemność zaprezentować plany studia Destructive Creations na rozwój gry Ancestors Legacy miesiąc po premierze. Rozszerzenia i poprawki rozwiną doświadczenie graczy i dadzą im zupełnie nową zawartość w tej inspirowanej historią, drużynowej strategii czasu rzeczywistego. Niektóre z nich szczegółowo i przystępnie opisuje Tomasz Gop, producent w Destructive Creations, w świeżym Dzienniku Developera.

NOWY ZWIASTUN to wizualna uczta dla szukających akcji graczy. Zobacz każdą z czterech dostępnych w grze nacji, ich jednostki, oraz główne atrakcje gry. Ujęcia wzięte prosto z gry prezentują akcję, atmosferę i czystą brutalność Ancestors Legacy, tytułu inspirowanego prawdziwymi historycznymi wydarzeniami – =

DARMOWA WERSJA DEMONSTRACYJNA jest dostępna dla wszystkich, którzy chcą spróbować kampanii dla pojedynczego gracza przed kupnem pełnej wersji. Chociaż wersja beta trybu dla wielu graczy była publicznie dostępna przez długi okres czasu, nie było możliwości, aby potencjalni gracze przetestowali za darmo tę drugą znaczącą część gry. Demo przedstawia pierwszą misję pierwszej kampanii słowiańskiej, która wprowadza księcia Mieszka w jego dążeniu do zjednoczenia plemion słowiańskich i przekształcenia ich w sojuszników, ostatecznie tworzących silny chrześcijański naród. Rozbudowana mapa i liczne sposoby realizacji celów tej misji sprawiają, że wersja demonstracyjna jest świetnym sposobem na poznanie Ancestors Legacy. Postać Mieszka I została również przedstawiona na specjalnej okładce polskiej edycji gry, dostępnej w atrakcyjnej cenie w sklepach stacjonarnych i internetowych. Oprócz okładki stworzonej specjalnie dla polskich odbiorców przez artystę batalistycznego, Mariusza Kozika, w Edycji Mieszka I czeka również soundtrack na płycie CD, gra na płycie DVD i artbook w twardej okładce.

ORYGINALNY SOUNDTRACK to kluczowa część Ancestors Legacy, która dodaje odpowiedni nastrój i atmosferę każdej z jej części, od zwiastunów, ekranów menu, przerywników filmowych do rzeczywistej rozgrywki. Dumni z pracy Adama Skorupy i Krzysztofa Wierzynkiewicza, twórcy chcą podzielić się nią ze społecznością graczy. 9 utworów z 35 w sumie, ręcznie wybrane przez kompozytorów, są od teraz dostępne dla każdego –https://youtu.be/gvZfwg1fS_k. Więcej utworów z oficjalnej ścieżki dźwiękowej można usłyszeć na płycie CD w Edycji Mieszka I dostępnej w sklepach internetowych i stacjonarnych.

Reklama

Aby gra była przystępna dla jak największej liczby graczy, dodawane są kolejne języki. Do niedawno opublikowanej wersji japońskiej dołączy kolejny język – portugalski.
DEDYKOWANE SERWERY były jedną z najbardziej wyczekiwanych funkcji w Ancestors Legacy. Z wielką przyjemnością możemy potwierdzić, że zostaną one uruchomione za tydzień. Będą one nie tylko bardziej niezawodnym rozwiązaniem dla gier wieloosobowych, ale od razu wprowadzą więcej funkcji dla meczów społecznościowych. Rankingi i drabiny są najbardziej widocznymi przykładami. Oparte na systemie oceny Elo, pomogą stworzyć jeszcze bardziej konkurencyjne środowisko, w którym fani mogą ulepszać i porównywać swoje umiejętności z innymi. Tryb Obserwatora będzie dostępny od pierwszych dni po wprowadzeniu nowej funkcji, po czasie pojawią się też pierwsze oficjalne turnieje, a tryb Party pozwoli na prywatne mecze wśród przyjaciół i w zamkniętych grupach. Dokładnie omówione jednostki Hero staną się opcjonalną częścią środowiska multiplayer. Podobnie jak ich odpowiedniki w trybie dla pojedynczego gracza, będą one dostępne od początku każdego pojedynku i będą charakteryzowały się permanentną śmiercią, która nie zakończy walki porażką, z tego więc powodu użycie tych jednostek jest opcjonalne.

OFICJALNY TURNIEJ MULTIPLAYER odbędzie się 21-22 lipca 2018 roku na cześć uruchomienia dedykowanych serwerów. Profesjonalnie zorganizowane, prowadzone i komentowane przez The Overpowered Noobs, będą świetną okazją do wystawienia swoich umiejętności przeciwko innym strategom, oraz wygrania bardzo fajne nagród od partnerów wspierających Ancestors Legacy i sam turniej. Więcej informacji, jak i możliwość zapisów pojawią się 27 czerwca.

Reklama

DODATKOWE DARMOWE KAMPANIE, obiecane przed wydaniem Ancestors Legacy i posiadające swoje tymczasowe zastępcze symbole w menu gry, zaoferują więcej historii oraz akcji dla nacji Słowian i Germanów. Druga kampania słowiańska podąży krokami dynastii Mieszka, zwłaszcza jego syna, pierwszego króla Polski, po tym, jak jego ojciec zjednoczył pogańskie plemiona słowiańskie. Z drugiej strony kampania niemiecka zaprowadzi graczy do innej lokalizacji, ponieważ opiera się na historii zakonu krzyżackiego, chrześcijańskich krzyżowców wywodzących się z Królestwa Jerozolimskiego i działających tam oraz w krajach nadbałtyckich. Po tych bezpłatnych aktualizacjach, do Ancestors Legacy zostanie wprowadzona całkowicie NOWA NACJA w formie płatnego DLC. Czekajcie cierpliwie na więcej informacji!

Obecna lista nowych funkcji i dodatków nie obejmuje wszystkiego, co jest planowane na przyszłość. Jest jeszcze wiele do zrobienia, by zadowolić fanów, a zespół zamierza nadal dostarczać odbiorcom treści i reagować na ich potrzeby i życzenia. Opcja pauzy taktycznej i wsparcie dla modów to przykłady dodatkowych funkcji, na które mogą czekać gracze. Na oficjalnych kanałach gry zostaną oni powiadomieni o dokładnym czasie uruchomieniu każdego nowego dodatku.


Reklama

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama