DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Nowe tytuły w EA Access!

 

Mamy lato, a więc sezon ogórkowy. Mimo to ekipa z Electronic Arts odpowiedzialna za abonament EA Access, a właściwie za to, co w ramach tego abonamentu otrzymują gracze, nie śpi i umila nam graczom czas. Do biblioteki trafią nowe tytuły.

p1_2005445_03f2f212

W samym the Vault będziemy mieli trzy gry do ogarnięcia. Już 12 lipca trafi do nas Unravel – taki trochę odpowiednik Little Big Planet, ale tylko trochę. Także będziemy mogli się rozwijać razem z naszym nowym, czerwonym wełnianym przyjacielem. W tym samym dniu do Krypty trafi ostatni Need For Speed, który zebrał dosyć dobre noty, ale jest miejscami grą za trudną. Jednak jest to mało istotne, bo najważniejsze że będziemy mogli odpicować swoją brykę za jedyne 14,99 zł miesięcznie lub 79,99 rocznie. 30 sierpnia z kolei rośliny i zombie zmierzą się na ogrodowym polu bitwy w Plants vs Zombies: Garden Warfare 2, które również trafi do the Vault.

Oprócz tego elektronicy zapowiadają, że nadchodzące tytuły również będą miały opcje przedpremierowego testowania:

18 sierpnia – Madden NFL 17

8 września – NHL 17

22 września – FIFA 17

13 października Battlefield 1

Jak widać z EA Access nie będzie się można nudzić tego lata. Natomiast od połowy sierpnia będziemy mogli sprawdzić czy nowe sportówki od EA będą warte zakupu. Póki co nie wiadomo ilugodzinne będą triale, ale optuję między 6 a 10h.

 

Magister dziennikarstwa, wkrótce także technik informatyk. Gry to jego pasja od ponad 20 lat. Zaczynał na C64, dziś gra na PC i Xbox One, w podróży także na smartfonie z systemem Windows Phone.

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Newsy

Firma Ubisoft podczas transmisji z okazji 20. rocznicy serii Ghost Recon, zapowiedziała Tom Clancy's Ghost Recon Frontline - darmową strzelankę PvP osadzoną w uniwersum...

Recenzje

Testujemy najnowszą grę od Ubisoftu - Far Cry 6. Jak gra prezentuje się na konsoli Xbox Series X? Sprawdźcie sami!

Newsy

Electronic Arts i DICE ujawniły dziś, że otwarta beta gry Battlefield 2042 będzie dostępna 8 października na konsolach Xbox One, Xbox Series X i S,...

Recenzje

Recenzja Call of Duty: Vanguard w nieco innym wydaniu. Słów kilka o najnowszej produkcji Sledgehammer Games i Activision.