DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Nowe tytuły w EA Access!

 

Mamy lato, a więc sezon ogórkowy. Mimo to ekipa z Electronic Arts odpowiedzialna za abonament EA Access, a właściwie za to, co w ramach tego abonamentu otrzymują gracze, nie śpi i umila nam graczom czas. Do biblioteki trafią nowe tytuły.

p1_2005445_03f2f212

W samym the Vault będziemy mieli trzy gry do ogarnięcia. Już 12 lipca trafi do nas Unravel – taki trochę odpowiednik Little Big Planet, ale tylko trochę. Także będziemy mogli się rozwijać razem z naszym nowym, czerwonym wełnianym przyjacielem. W tym samym dniu do Krypty trafi ostatni Need For Speed, który zebrał dosyć dobre noty, ale jest miejscami grą za trudną. Jednak jest to mało istotne, bo najważniejsze że będziemy mogli odpicować swoją brykę za jedyne 14,99 zł miesięcznie lub 79,99 rocznie. 30 sierpnia z kolei rośliny i zombie zmierzą się na ogrodowym polu bitwy w Plants vs Zombies: Garden Warfare 2, które również trafi do the Vault.

Reklama

Oprócz tego elektronicy zapowiadają, że nadchodzące tytuły również będą miały opcje przedpremierowego testowania:

18 sierpnia – Madden NFL 17

8 września – NHL 17

22 września – FIFA 17

13 października Battlefield 1

Reklama

Jak widać z EA Access nie będzie się można nudzić tego lata. Natomiast od połowy sierpnia będziemy mogli sprawdzić czy nowe sportówki od EA będą warte zakupu. Póki co nie wiadomo ilugodzinne będą triale, ale optuję między 6 a 10h.

 

Reklama

Magister dziennikarstwa, wkrótce także technik informatyk. Gry to jego pasja od ponad 20 lat. Zaczynał na C64, dziś gra na PC i Xbox One, w podróży także na smartfonie z systemem Windows Phone.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Newsy

Materiał wideo prezentujący uzbrojenie w Sniper Elite 5. Materiał porusza temat różnorodności broni w grze oraz opcji jej modyfikacji.

Newsy

Ubisoft+ trafi na konsole Xbox Series X|S oraz Xbox One. Koszt usługi wynosi 59,99 zł miesięcznie. Ubisoft+ wejdzie w skład Xbox Game Pass?

Newsy

Premiera Spellforce 3 Reforced na konsolach PS4, XO, PS5 i XSX została przesunięta na 8 marca 2022 roku. Cena gry wynosi 179,99 złotych.

Gry za darmo

Kolejny etap Hitman 3 za darmo. Od 4 listopada gracze na platformach PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One oraz Xbox Series X|S będą mogli bezpłatnie...

Reklama