DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Marvel's Avengers
Marvel's Avengers

Newsy

Nowe wideo z Marvel’s Avengers

Square Enix opublikowało nowe wideo poświęcone grze Marvel’s Avengers. W materiale podane są szczegółowe informacje o codziennych i cotygodniowych misjach w grze, a także o czterech nowych typach misji wysokiego poziomu, które napotkają w ramach Inicjatywy Avengers: Sektory Złoczyńców, Krypty SHIELD, Tajne laboratoria AIM i Megaule.Podczas trzeciego Stołu Strategicznego Marvel’s Avengers ujawniono również nową bohaterkę, która ukaże się po premierze gry w ramach Inicjatywy Avengers – Kate Bishop. Operacja Kate rozpoczyna się pod koniec października i przedstawia nowego złoczyńcę i nową tajemnicę. Bishop, której mentorem jest Clint Barton, ma wyraźne umiejętności bohaterskie i ruchy, które może wykonać tylko gimnastyczka olimpijskiego i mistrzyni łucznictwa, taka jak Kate.

Premiera gry Marvel’s Avengers na konsole PlayStation 4 i Xbox One odbędzie się 4 września 2020 roku. Gra będzie dostępna w polskiej wersji językowej. Pełną listę sklepów znajdziesz na https://avengers.square-enix-games.com/pl/buy-now.

Reklama

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama