DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Traffic Jam
Traffic Jam

Aktualności

Nowinki z Traffic Jam!

Vertigo Games, developer i wydawca gier VR dla Koch Media, oraz Little Chicken Game Company (REKT!, Track Labs) ogłosili dziś, że Traffic Jams, szalona VRowa symulacja kontroli ruchu drogowego, pojawi się na platformę Oculus Quest i inne zestawy kompatybilne z PC już 8 kwietnia – wersja na PlayStation VR z kolei ukaże się latem.W świecie bez sygnalizacji świetlnej króluje jeden człowiek. Wejdź na skrzyżowanie jako najgorszy sterujący ruchem na świecie i zapewnij sprawny przejazd w obliczu oburzających incydentów i wściekłych kierowców. Zaczynasz od cichego zakątka w miasteczku, ale potem otrzymujesz oferty pracy z całego świata. Kieruj niesfornymi pieszymi, niecierpliwymi kierowcami, a czasem i meteorytami, zanim ktoś straci cierpliwość. Brzmi łatwo? No to się zdziwisz! Chaotyczna gra VR pełna potworów, dziwnych klęsk żywiołowych i… „serowych kręgli”?


Tryb kariery skończony? Zagraj w trybie ekipy (na kanapie) z 4 znajomymi poza VR lub spróbuj podbić światowe rankingi!


  • Kariera w podróży – wybierz się do najbardziej znanych i chaotycznych miast na świecie, od Nowego Jorku po Paryż, i zostań gwiazdą kontroli ruchu w trybie kariery
  • Intuicyjne sterowanie chaosem – używając rzeczywistych gestów w VR, spróbuj swoich sił w jednym z najbardziej chaotycznych zadań w historii ludzkości!
  • Szalona akcja – myślisz, że już wszystko rozumiesz? Pomyśl jeszcze raz! Każde miasto to nowe zwroty akcji, od irytujących po wręcz skandaliczne.
  • Podkręć atmosferę w trybie imprezy (na kanapie) – do 4 znajomych spoza VR może dołączyć do szaleństwa na drodze, korzystając ze swoich telefonów.
  • Wspinaj się w światowych rankingach – możesz wreszcie pokazać wszystkim, kto jest najlepszym kontrolerem ruchu, zajmując miejsce w globalnych rankingach.

Gra Traffic Jams od developera Little Chicken i wydawcy Vertigo Games będzie dostępna na Oculus Quest i inne zestawy kompatybilne z PC już 8 kwietnia tego roku – wersja na PlayStation VR z kolei ukaże się latem. Więcej informacji o Traffic Jams w serwisach społecznościowych oraz na oficjalnej stronie gry.


Sprawdź również!


CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Recenzje

Testujemy najnowszą grę od Ubisoftu - Far Cry 6. Jak gra prezentuje się na konsoli Xbox Series X? Sprawdźcie sami!

Aktualności

Firma Ubisoft podczas transmisji z okazji 20. rocznicy serii Ghost Recon, zapowiedziała Tom Clancy's Ghost Recon Frontline - darmową strzelankę PvP osadzoną w uniwersum...

Aktualności

Electronic Arts i DICE ujawniły dziś, że otwarta beta gry Battlefield 2042 będzie dostępna 8 października na konsolach Xbox One, Xbox Series X i S,...

Aktualności

Edycja The Final Cut ukaże się na konsole PlaySation 4 + 5 oraz Xbox One + Series X już 16 listopada w bogatym wydaniu...