DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Crossfire: Legion

Newsy

Nowości w Crossfire: Legion. Gra pojawi się 24 maja w Early Access

Wiele nowości zawita do Crossfire: Legion. W grze pojawią się 24 jednostki bojowe i 3 nowych dowódców. Premiera wczesnego dostępu już 24 maja

Wiele nowości zawita do Crossfire: Legion już 24 maja 2022 roku. W grze pojawią się m.in. 24 nowe jednostki, od unikalnej piechoty i pojazdów, poprzez specjalistów od obrony, jednostek transportowych, po wsparcie powietrzne.
Crossfire: Legion

Crossfire: Legion – premiera wczesnego dostępu już 24 maja

Do gry zostaną dodani również nowi unikalni dowódcy:

  • Eclipse (Global Risk)
  • Freefall (Black List)
  • Viper (New Horizon)

Gra trafi na PC Steam do wczesnego dostępu już za niecałe dwa tygodnie (24 maja) w polskiej wersji językowej.

Reklama
Sprawdź również: The Division 2 za darmo do wypróbowania w ten weekend

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Xbox Game Pass

Microsoft potwierdził, że już 23 sierpnia gra Death Stranding dołączy do biblioteki Xbox Game Pass na PC. Produkcja Kojima Productions jest jednym z najgorętszych tytułów ostatnich lat.

Newsy

EA Sports potwierdziło, że w najnowszej odsłonie FIFA 23 Ultimate Team pojawi się karta Bohatera FUT upamiętniającą Włodzimierza Smolarka, legendę reprezentacji Polski, Widzewa Łódź oraz FC Utrecht. 

Gry za darmo

Bethesda udostępniła dla wszystkich graczy na PC, oraz konsolach PlayStation i Xbox darmowy okres próbny The Elder Scrolls Online. Jeśli chcecie przetestować za darmo...

Xbox Game Pass

Gra Inkulinati dołączy do biblioteki Xbox Game Pass w dniu swojej oficjalnej premiery. Najnowsza produkcja warszawskiego studia Yaza Games to inkaustowa strategia.

Reklama