DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Nowości w planie wydawniczym CDP: Hunt: Showdon, Age of Wonders: Planetfall, Control i inne

Do kalendarza wydawniczego CDP na sierpień dołączyły nowe, oczekiwane przez fanów gry. Hunt: Showdown, Age of Wonders: Planetfall i Control to tylko niektóre z premierowych tytułów, które CDP dostarczy graczom  w sierpniu. 

W sierpniowym kalendarzu premier CDP coś dla siebie znajdą fani zarówno strzelanek, przygodówek, jak i strategii w klimatach science fiction.

Mechy, zombie-cyborgi i dinozaury z laseramiAge of Wonders: Planetfall to nowa gra strategiczna od PARADOX Interactive i Triumph Studios, która oferuje graczom taktyczną walkę turową (znaną z tytułów XCOM czy Civilization) oraz pogłębione spojrzenie na budowę imperium w realiach science-fiction.

Pokieruj przyszłością swojej kolonii dzięki połączeniu postępu technologicznego z rozwojem społecznym. Odkryj losy Gwiezdnej Unii, przemierzając bujne krajobrazy, dzikie pustkowia i przerośnięte megamiasta. Spotkaj rywalizujące frakcje i odnajdź dawno zapomniane technologie, ukryte w opustoszałych miejscach. Jakie tajemnice wyjdą na jaw, gdy odkryjesz historię upadłego galaktycznego imperium?

Reklama


Graczowi Age of Wonders: Planetfall przyjdzie stworzyć własne imperium wraz z jedną z sześciu unikalnych frakcji, począwszy od wojowniczej Awangardy, a skończywszy na dosiadających dinozaury Amazonkach i cyborgów-zombie Zgromadzenia. Tylko połączenie sprytu, siły militarnej, technologii i dyplomacji może zapewnić sukces. Bogata kampania fabularna dla jednego gracza i losowo generowane mapy zapewniają niepowtarzalność rozgrywki. Swoje umiejętności można także sprawdzić w trybie rozgrywki wieloosobowej online.

Premiera 6 sierpnia 2019 na platformy PC, PlayStation 4 oraz Xbox One.

Łowcy wyruszają na polowanieHunt: Showdown to pierwszoosobowa strzelanka PvP z elementami PvE i kooperacji. Fabuła została osadzona w alternatywnej rzeczywistości XIX wieku w Luizjanie, gdzie dzikie potwory nie dają spokoju miejscowej społeczności. Gracz wciela się w rewolwerowca, który wraz z innymi śmiałkami wyrusza na polowanie na śmiercionośne bestie.

Reklama

Gra łączy elementy kooperacji przy tropieniu i bitwie z potworami, jak i rywalizację pomiędzy graczami – o ekwipunek i nagrody z ubitego monstrum. Na początku meczu maksymalnie pięć zespołów, złożonych z dwóch graczy, rusza w pościg za bestią. Po zgładzeniu potwora stają się celem dla innych łowców, którzy z chęcią przejmą zdobytą nagrodę. Miej oczy dookoła głowy, bo śmierć może przyjść z zewsząd.Za tytuł odpowiadają deweloperzy ze studia Crytek, twórców serii Crysis i pierwszego Far Cry. Na polowanie gracze udadzą się już 20 sierpnia 2019, kiedy to gra Hunt: Showdown zadebiutuje w finalnej wersji na platformach PC i Xbox One.

Surrealistyczna przygoda w paranormalnym świecieControl to osadzona w realiach science-fiction 3-osobowa gra akcji od studia Remedy Entertainment, odpowiedzialnego za takie tytuły jak Max Payne czy Alan Wake. Nowe IP rzuca graczowi wyzwanie opanowania kombinacji nadprzyrodzonych zdolności i modyfikowalnego ekwipunku do walki z inwazją sił nie z tego świata, w nieprzewidywalnym interaktywnym otoczeniu.

Reklama

Gracz wciela się w nową dyrektor agencji o tajemniczej nazwie Federalne Biuro Kontroli, która to ma za zadanie odzyskać kontrolę nad przejętą agencją i przed światowym zagrożeniem. Co najbardziej wyróżnia tytuł, to arsenał broni naszej bohaterki, Jasse Faden, która wraz z futurystycznym pistoletem ma do dyspozycji telekinetyczne moce, pozwalające podnosić obiekty i odrzucać przeciwników na odległość. Fabuła toczy się w zmieniających się na oczach gracza lokacjach, stworzonych w charakterystycznej, surrealistycznej stylistyce.Control pojawi się 27 sierpnia nakładem CDP i będzie dostępne na konsolach Playstation 4 oraz Xbox One.


 

Reklama

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama