DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Seria Assassin's Creed zawędruje do Meksyku?

Newsy

Nowy Assassin’s Creed zabierze nas do prekolumbijskiego Meksyku?

Nowy Assassin’s Creed zabierze nas do Meksyku? Według informatora Assassin’s Creed: Infinity ma rozgrywać się w czasach Azteków.

Nowy Assassin’s Creed zabierze nas do prekolumbijskiego Meksyku? Taką informację dziś rano przekazał @JeremyPenter za pośrednictwem swojego konta na Twitterze. Według informatora nowa odsłona Assassin’s Creed ma rozgrywać się w czasach Azteków.
Assassin's Creed w Meksyku

Seria Assassin’s Creed zawędruje do Meksyku?

Assassin’s Creed w czasach Azteków?

Aztekowie zamieszkiwali terytorium obecnego Meksyku w okresie od 1300 do 1521 roku. Była to ostatnia, obok Inków, wielka cywilizacja Ameryki Południowej przed jej podbiciem. Umiejscowienie najnowszej gry z serii Assassin’s Creed w tamtej epoce byłoby wielkim powiewem świeżości.

Należy jednak pamiętać, że jest to tylko i wyłącznie jeden wpis na Twitterze i nic nie zostało jeszcze oficjalnie potwierdzone. Natomiast @JeremyPenter już kilka razy w przeszłości podawał informacje odnośnie producji Ubisoftu, które w późniejszym czasie okazywały się prawdą. Pozostaje nam więc czekać do oficjalnej zapowiedzi.

Sprawdź również: Premiera Assassin’s Creed Valhalla Świt Ragnaroku w przyszłym roku

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Newsy

Dzięki najnowszemu materiałowi wideo gracze będą mogli zgłębić proces tworzenia gry Little Hope oraz dowiedzą się, w jaki sposób makabryczne procesy czarownic z Nowej Anglii...

Newsy

Firma Ubisoft podczas transmisji z okazji 20. rocznicy serii Ghost Recon, zapowiedziała Tom Clancy's Ghost Recon Frontline - darmową strzelankę PvP osadzoną w uniwersum...

Recenzje

Testujemy najnowszą grę od Ubisoftu - Far Cry 6. Jak gra prezentuje się na konsoli Xbox Series X? Sprawdźcie sami!

Newsy

Jeśli uruchomicie grę  Metal Gear Solid V Phantom Pain i powrócić do bazy w swoje urodziny (data którą podaliście na początku gry), będzie tam na...