DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Assassin's Creed

Newsy

Nowy Assassin’s Creed zabierze nas do prekolumbijskiego Meksyku?

Nowy Assassin’s Creed zabierze nas do Meksyku? Według informatora Assassin’s Creed: Infinity ma rozgrywać się w czasach Azteków.

Nowy Assassin’s Creed zabierze nas do prekolumbijskiego Meksyku? Taką informację dziś rano przekazał @JeremyPenter za pośrednictwem swojego konta na Twitterze. Według informatora nowa odsłona Assassin’s Creed ma rozgrywać się w czasach Azteków.
Assassin's Creed w Meksyku

Seria Assassin’s Creed zawędruje do Meksyku?

Assassin’s Creed w czasach Azteków?

Aztekowie zamieszkiwali terytorium obecnego Meksyku w okresie od 1300 do 1521 roku. Była to ostatnia, obok Inków, wielka cywilizacja Ameryki Południowej przed jej podbiciem. Umiejscowienie najnowszej gry z serii Assassin’s Creed w tamtej epoce byłoby wielkim powiewem świeżości.

Należy jednak pamiętać, że jest to tylko i wyłącznie jeden wpis na Twitterze i nic nie zostało jeszcze oficjalnie potwierdzone. Natomiast @JeremyPenter już kilka razy w przeszłości podawał informacje odnośnie producji Ubisoftu, które w późniejszym czasie okazywały się prawdą. Pozostaje nam więc czekać do oficjalnej zapowiedzi.

Reklama
Sprawdź również: Premiera Assassin’s Creed Valhalla Świt Ragnaroku w przyszłym roku

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Xbox Game Pass

Microsoft potwierdził, że już 23 sierpnia gra Death Stranding dołączy do biblioteki Xbox Game Pass na PC. Produkcja Kojima Productions jest jednym z najgorętszych tytułów ostatnich lat.

Newsy

EA Sports potwierdziło, że w najnowszej odsłonie FIFA 23 Ultimate Team pojawi się karta Bohatera FUT upamiętniającą Włodzimierza Smolarka, legendę reprezentacji Polski, Widzewa Łódź oraz FC Utrecht. 

Gry za darmo

Bethesda udostępniła dla wszystkich graczy na PC, oraz konsolach PlayStation i Xbox darmowy okres próbny The Elder Scrolls Online. Jeśli chcecie przetestować za darmo...

Xbox Game Pass

Gra Inkulinati dołączy do biblioteki Xbox Game Pass w dniu swojej oficjalnej premiery. Najnowsza produkcja warszawskiego studia Yaza Games to inkaustowa strategia.

Reklama