DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Nowy bohater w Heroes of the Storm – Pożarsky rozpala Nexusa

Atmosfera w Nexusie robi się naprawdę gorąca – a to za sprawą pojawienia się w Heroes of the Storm Pożarsky’ego, Wypalacza Weterana, który zagrzewa sojuszników do walki mocą swojej ognistej osobowości. Nasz nowy dystansowy Tank rusza do boju, zbrojny w rozżarzone do czerwoności zdolności, takie jak:

  • Plama Oleju – rozlewa kałużę oleju, która spowalnia wchodzących na nią wrogów.
  • Strumień Ognia – wystrzeliwuje dwa strumienie płomieni, które zadają obrażenia przeciwnikom i podpalają wszystkie trafione Plamy Oleju.
  • Desant Bunkra – Pożarsky przywołuje bunkier, w którym mogą się schronić on i jego sojusznicy. Bunkier można opuszczać i ponownie do niego wchodzić.

 

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Newsy

Firma Ubisoft podczas transmisji z okazji 20. rocznicy serii Ghost Recon, zapowiedziała Tom Clancy's Ghost Recon Frontline - darmową strzelankę PvP osadzoną w uniwersum...

Recenzje

Testujemy najnowszą grę od Ubisoftu - Far Cry 6. Jak gra prezentuje się na konsoli Xbox Series X? Sprawdźcie sami!

Newsy

Electronic Arts i DICE ujawniły dziś, że otwarta beta gry Battlefield 2042 będzie dostępna 8 października na konsolach Xbox One, Xbox Series X i S,...

Recenzje

Recenzja Call of Duty: Vanguard w nieco innym wydaniu. Słów kilka o najnowszej produkcji Sledgehammer Games i Activision.