DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Remnant: From the Ashes - dodatek Swamps of Corsus
Remnant: From the Ashes - dodatek Swamps of Corsus

Newsy

Nowy dodatek do Remnant: From the Ashes już jest!

Staw czoła nowym zagrożeniom w Swamps of Corsus i spróbuj swoich sił w nowym wyzwaniu w stylu roguelike wewnątrz trybu „Survival Mode”. Nowy dodatek do Remnant: From the Ashes jest już dostępny na komputerach PC (Steam) za 35.99 PLN – a także w ramach zestawu zawierającego podstawową wersję gry Remnant: From the Ashes oraz najnowsze rozszerzenie za 159.99 PLN.W tym najnowszym rozszerzeniu do Remnant: From the Ashes gracze trafią do jeszcze bardziej zabójczej wersji świata Corsus – zamieszkanego przez wyznawców Kultu Iskali – a także stawią czoła najbardziej wymagającemu wyzwaniu w historii gry w zupełnie nowym trybie „Survival Mode” w stylu roguelike.

W odnowionej strefie Corsus, inteligencja zbiorowa roju Kultu Iskali przejęła kontrolę nad bagnami, okazując się być równie niebezpieczna, co Root – zła siła, nękająca Ziemię. Dopóki jednak istnieją jakiekolwiek pozostałości ruchu oporu, gotowe stawić czoła Iskalom, ostatnia iskierka nadziei tli się dla wszystkich graczy. Aby zmienić przyszłość Corsus, poszukiwacze przygód muszą stawić czoła królowej roju i powstrzymać Iskali raz na zawsze – lub pomóc jej wyegzekwować plan Kultu, aby umożliwić jej dominację. Podczas zwiedzania lokacji Corsus, każdy gracz będzie mógł zdobyć unikalne nagrody – w tym trzy potężne bronie – za wykonywanie różnych wyzwań, takich jak walka z zabójczymi pozaziemskimi przeciwnikami, przechodzenie czterech nowych pobocznych podziemi czy przezwyciężenie dwóch epickich bossów – jak przerażająca Kolczasta przeraza („Barbed Terror”).

Reklama

Remnant: From the Ashes - dodatek Swamps of Corsus


Oprócz całego mnóstwa nowej zawartości ze Swamps of Corsus, dodatek wprowadzi też zupełnie nowy tryb „Survival Mode”, będący prawdziwym sprawdzianem silnej woli u graczy. Wewnątrz niego, każdy śmiałek rozpoczyna swoją przygodę w całkowicie losowo wygenerowanym wyzwaniu z permanentną śmiercią, w którym celem jest dojście możliwie jak najdalej na jednym życiu. Każdy gracz będzie uzbrojony wyłącznie w pistolet, odrobinę złomu i parę przedmiotów użytkowych, podróżując przez spaczone Kamienie świata („World Stones”) do różnych biomów, aby walczyć o przetrwanie z hordą przeciwników rosnących na sile z każdą kolejną rundą. Wszystko to w nadziei na znalezienie epickich nagród, takich jak nowa zbroja, ponad 50 nowych skórek do pancerzy oraz nowych broni – w tym nowego Miecza bohatera („Hero’s Sword”), wyzwalającego potężny atak falą uderzeniową.

Poniżej znajduje się szczegółowa lista nowych funkcji w Swamps of Corsus:

  • Nowy tryb: „Survival Mode” – Podróżnicy staną do walki o przetrwanie uzbrojeni wyłącznie w pistolet, odrobinę złomu i swoją determinację w tym zupełnie nowym trybie w stylu roguelike! Wszyscy śmiałkowie będą losowo podróżować przez spaczone Kamienie świata do różnych biomów, aby zbierać wyposażenie, walczyć z niesamowicie trudnymi bossami i wystawić swoją wytrzymałość na próbę.
  • Powstanie Iskali – Bagna Corsus aż roją się od nowej zawartości! Gracze odkryją mnóstwo nowych treści wewnątrz tej lokacji – w tym nową strefę w trybie przygodowym, nowych bossów, nowe historie, nowe wydarzenia, nowe zadania i wiele więcej!
  • Czas na rozwałkę – Poszukiwacze przygód będą kolekcjonować nowe przedmioty, nowe pancerze, nowe bronie, nowe modyfikacje i nowe zdolności pasywne dostępne w ramach tego rozszerzenia.
  • Skórki do pancerzy – Pokonując bossów w trybie „Survival Mode”, oraz w trybach „Campaign Mode” i „Adventure Mode” na poziomach trudności „Hard” i „Nightmare”, zdobywaj kryształy „Glowing Shards”, których następnie możesz użyć do zakupu skórek z alternatywną wersją wyglądu dla każdego pancerza dostępnego w grze.

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama