DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Nowy OSVR HDK V1.4 z lepszym wyświetlaczem już dostępny w atrakcyjnej cenie!

oculus

Stało się! Najnowsza wersja OSVR HDK jest już dostępna w sprzedaży w atrakcyjnej cenie $299,99!

Twórcy Open Source Virtual Reality poinformowali również, że ich urządzenie wspiera technologię firmy Crytek i jej silnik graficzny CryEngine. Dzięki temu posiadacze sprzętu OSVR będą mogli uruchomić gry i aplikacje powstałe na silniku CryEngine.

“Otwarty standard propagowany przez OSVR jest spójny z naszą chęcią dostarczenia użytkownikom CryEngine pełnej wolności wyboru w tworzeniu VR. Cieszy nas, że możemy wspierać platformę stworzoną z myślą o przyspieszeniu postępu i rozszerzeniu grupy odbiorców VR. Nie możemy doczekać się, aby zobaczyć jak deweloperzy OSVR wykorzystają CryEngine do zapewnienia użytkownikom nietuzinkowych przeżyć.” 

Dyrektor kreatywny Crytek odpowiedzialny za CryEngine, Frank Vitz 

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Newsy

Firma Ubisoft podczas transmisji z okazji 20. rocznicy serii Ghost Recon, zapowiedziała Tom Clancy's Ghost Recon Frontline - darmową strzelankę PvP osadzoną w uniwersum...

Recenzje

Testujemy najnowszą grę od Ubisoftu - Far Cry 6. Jak gra prezentuje się na konsoli Xbox Series X? Sprawdźcie sami!

Newsy

Electronic Arts i DICE ujawniły dziś, że otwarta beta gry Battlefield 2042 będzie dostępna 8 października na konsolach Xbox One, Xbox Series X i S,...

Recenzje

Recenzja Call of Duty: Vanguard w nieco innym wydaniu. Słów kilka o najnowszej produkcji Sledgehammer Games i Activision.