DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Razer Blade Stealth 13
Razer Blade Stealth 13

Newsy

Nowy Razer Blade 15 Advanced Model trafia na rynek

Nowa linia laptopów Razer Blade 15 Advanced Model to nadal najlepsze laptopy do gier na rynku. Uzbrojone w nowe procesory 11. generacji Intel Core z serii H ( do Intel Core i9 włącznie), przeznaczone do laptopów procesory graficzne NVIDIA GeForce RTX z serii 30 i najszybsze dostępne obecnie wyświetlacze z częstotliwością odświeżania do 360 Hz, nowe laptopy Razer Blade 15 Advanced Model zapewniają największą moc w kompaktowej obudowie klasy premium. Wersja laptopa wyposażona w kartę graficzną RTX 3060 może się pochwalić wysokością zaledwie 15,8 mm, co czyni ją najcieńszym laptopem do gier na świecie z układem GPU (do laptopów) GeForce RTX 3060.


Blade 15 Base


Aby zapewnić płynne wrażenia z użytkowania, Razer Blade 15 Advanced Model korzysta z najnowszą konfiguracji opartej na gniazdach PCIe Gen 4 i pamięci RAM  DDR4 3200 MHz.Laptopy w wersjach z kartami RTX 3070  (i lepszymi) są wyposażone w dwu slotowe złącze M.2 pozwalające użytkownikom na łatwą rozbudowę pamięci masowej SSD zgodnie z ich potrzebami. Niezależnie od tego, czy chodzi o hardkorowe gry, czy tworzenie treści, laptopy Razer Blade 15 Advanced Model zbudowano z myślą o intensywnym użytkowaniu i wielozadaniowości.

Laptopy Razer Blade 15 Advanced Model są wyposażone w ekrany FHD 360 Hz -dla graczy, którzy szukają szybkości reakcji, lub w wyświetlacze QHD 240 Hz ze 100% pokryciem przestrzeni kolorów DCI-P3, które są przeznaczone przede wszystkim dla twórców treści. Po raz pierwszy, wersja 4K OLED będzie wykorzystywać moc procesora Intel Core  i9.

Urządzenia oferują również szereg opcji łączności i podłączeń, które zaspokoją wszystkie potrzeby związane z pracą, jednak przy zachowaniu eleganckiego wyglądu i bez uszczerbku dla funkcjonalności – z czego słyną laptopy Razer Blade. W skład tych opcji wchodzą Thunderbolt 3, USB-C, pełnowymiarowy czytnik kart SD, port HDMI, Wi-Fi 6E oraz kamera internetowa Windows Hello IR Full HD 1080p.

Reklama

Nowy Razer Blade 15 Advanced Mode jest dostępny w atrakcyjnej cenie zaczynającej się od 2,499.99€, co czyni z niego przystępny i  solidny wybór zarówno dla graczy, jak i twórców treści.


Sprawdź również!

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama