DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Dice Legacy

Newsy

Nowy tryb w Dice Legacy już dostępny dla wszystkich graczy

Nowy tryb w Dice Legacy już dostępny dla wszystkich graczy. Bezpłatna aktualizacja pojawiła się już dziś o 17.00. Posiadacze wersji na konsolę Nintendo Switch otrzymają ten tryb już wkrótce.
Dice Legacy

Nowy tryb w Dice Legacy

To druga duża, darmowa aktualizacja od premiery gry. Forging a Realm będzie zupełnie innym doświadczeniem niż dotychczasowy główny tryb Dice Legacy, przemianowany od teraz na Escaping Fate.

Nowy tryb odblokowuje się po przetrwaniu przez graczy pierwszej zimy i jest dostępny dla wszystkich, którym przynajmniej raz udało się ukończyć grę.

Sprawdź również: Splinter Cell Chaos Theory za darmo w Ubisoft Store

Jako młody król na niezamieszkanym terenie, spotykasz się z wysokimi oczekiwaniami, ale nie z zaufaniem – jeszcze. Trzeba na to zapracować, spełniając coraz trudniejsze wymagania ludności. Porażka nie wchodzi w grę.

Główne cechy nowego trybu:
  • Skoncentrowana na ekonomii rozgrywka w Dice Legacy, zaplanowana aby zwiększyć różnorodność w grze.
  • Nowe, losowo generowane z parametrami stworzonymi specjalnie dla tego trybu.
  • Coraz trudniejsze wymagania, którym musisz sprostać, aby wygrać grę.
  • Pięć poziomów trudności dostosowanych do spokojnego lub bardziej burzliwego doświadczenia.
  • Możliwość zmiany swoich doświadczeń za pomocą wspomnień po ukończeniu nowego trybu.
Sprawdź cenę gry Dice Legacy na Steam

Reklama

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Xbox Game Pass

Microsoft potwierdził, że już 23 sierpnia gra Death Stranding dołączy do biblioteki Xbox Game Pass na PC. Produkcja Kojima Productions jest jednym z najgorętszych tytułów ostatnich lat.

Newsy

EA Sports potwierdziło, że w najnowszej odsłonie FIFA 23 Ultimate Team pojawi się karta Bohatera FUT upamiętniającą Włodzimierza Smolarka, legendę reprezentacji Polski, Widzewa Łódź oraz FC Utrecht. 

Gry za darmo

Bethesda udostępniła dla wszystkich graczy na PC, oraz konsolach PlayStation i Xbox darmowy okres próbny The Elder Scrolls Online. Jeśli chcecie przetestować za darmo...

Xbox Game Pass

Gra Inkulinati dołączy do biblioteki Xbox Game Pass w dniu swojej oficjalnej premiery. Najnowsza produkcja warszawskiego studia Yaza Games to inkaustowa strategia.

Reklama