DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Hitman za darmo
Hitman za darmo

Newsy

Nowy zwiastun gry HITMAN 2, “Nietykalny”, po raz pierwszy przedstawia nowe lokacje

Warner Bros. Interactive Entertainment i IO Interactive ujawnili dziś nowy, kinowy zwiastun gry HITMAN 2, zatytułowany Nietykalny, pozwalający spojrzeć głębiej na człowieka znanego jako Agent 47, jak również po raz pierwszy na wiele egzotycznych lokacji, do których udadzą się gracze po premierze gry 13 listopada. Prócz gorących od słońca ulic Miami i niebezpiecznej dżungli Kolumbii, zwiastun daje możliwość zajrzenia do innych, różnorodnych miejsc, w których gracze będą mogli całkowicie swobodnie eliminować cele, w tym Hawke’s BayNumbaiVermont i tajemnicza Wyspa Sgáil.HITMAN 2 to kontynuacja uznanej na całym świecie gry wideo, HITMAN. Wyposażony w zupełnie nowe, szczegółowe i otwarte lokacje, pełne żywych, oddychających środowisk do eksploracji, HITMAN 2 oferuje graczom wolność w planowaniu ostatecznego zabójstwa, do których może wykorzystać różnorodne narzędzia, broń, przebrania i różne techniki ukrywania się, aby twórczo wyzwalać własny, unikalny łańcuch wydarzeń.

HITMAN 2 wprowadza również nowe sposoby gry dzięki trybowi Sniper Assassin, samodzielnej funkcji, która po raz pierwszy zapewnia kooperację w serii HITMAN, umożliwiając dwóm graczom wspólną pracę online w celu wyeliminowania swoich celów. Sniper Assassin jest już dostępny jako bonus za wczesny dostęp dla klientów, którzy zamówili HITMAN 2 w przedsprzedaży.

Gra przedstawi również unikalne podejście do trybu wieloosobowego 1 na 1 w trybie Ghost Mode. Gracze porównają swoje umiejętności w ostatecznym teście, gdy staną przeciwko sobie w rozgrywce online, jako dwóch Agentów 47, by sprawdzić, kto szybciej i sprawniej zlikwiduje przeciwników, wykorzystując bronie, przedmioty, stroje i zrzuty z powietrza.

HITMAN 2 będzie dostępny w polskiej wersji językowej (napisy) na system konsole PlayStation 4 i Xbox One 13 listopada 2018 w trzech wersjach: edycji podstawowej, Złotej Edycji i Edycji Kolekcjonerskiej, oraz w limitowanej Edycji Kolekcjonerskiej na komputery osobiste.


CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Newsy

Firma Ubisoft podczas transmisji z okazji 20. rocznicy serii Ghost Recon, zapowiedziała Tom Clancy's Ghost Recon Frontline - darmową strzelankę PvP osadzoną w uniwersum...

Recenzje

Testujemy najnowszą grę od Ubisoftu - Far Cry 6. Jak gra prezentuje się na konsoli Xbox Series X? Sprawdźcie sami!

Newsy

Electronic Arts i DICE ujawniły dziś, że otwarta beta gry Battlefield 2042 będzie dostępna 8 października na konsolach Xbox One, Xbox Series X i S,...

Recenzje

Recenzja Call of Duty: Vanguard w nieco innym wydaniu. Słów kilka o najnowszej produkcji Sledgehammer Games i Activision.