DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Knockout City
Knockout City

Newsy

Nowy zwiastun Knockout City

Witamy w Knockout City! EA i Velan Studios zaprezentowali dzisiaj nowy zwiastun rozgrywki nadchodzącego energicznego, wieloosobowego zbijaka. Gracze będą mogli tworzyć drużyny ze swoimi znajomymi, spersonalizować styl walki i wygląd postaci, zaplanować całą strategię ataku. To wszystko na ulicach Knockout City. Zawodnicy będą mieli do wyboru sześć różnych piłek, a jeśli to za mało to twórcy ciekawą alternatywę – dodatkowe umiejętności postaci. Mogą zamienić się w piłkę, łapać, wykonywać uniki, atakować i podszywać się pod innych graczy. To nie jest zwykły zbijak – to prawdziwa walka!Dołączenie do gry w Knockout City jest proste. Kluczem do zwycięstwa jest jednak praktyka. Dzięki treningowi i licznym pojedynkom graczom uda się wygrać w tym wysoce konkurencyjnym doświadczeniu, które może zaskoczyć niejednego doświadczonego fana gier.

Po premierze gry, 21 maja, gracze będą mieli również dostęp do darmowej, pełnej wersji próbnej na komputery osobiste poprzez Origin i Steam, PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch, PlayStation 5 i Xbox Series X|S. Gracze, którzy zdecydują się na zakup pełnej gry podczas darmowego okresu próbnego będą mogli przenieść wszystkie swoje postępy, a także otrzymać dodatkowe nagrody kosmetyczne, kontynuując bijatykę w Knockout City.

Reklama

Knockout City


Sprawdź również!


CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama