DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Siege Survival: Gloria Victis
Siege Survival: Gloria Victis

Newsy

Nowy zwiastun z historią Siege Survival: Gloria Victis

Już dziś pojawił się nowy zwiastun, pokazujący wydarzenia związane z oblężeniem Edring w nadchodzącej strategicznej grze survivalowej Siege Survival: Gloria Victis.Narracja Johna Cavanagha opowiada historię małej grupy cywilów, uwięzionych przez oblegającą armię w małej warowni miasta. Pomagają w zaopatrzeniu i wsparciu ostatnich pozostałych żołnierzy powstrzymujących wroga, desperacko oczekując przybycia oddziału ratunkowego, który położy kres ich cierpieniom

W Siege Survival: Gloria Victis, średniowiecznej grze osadzonej w świecie Glorii Victis, twoje królestwo zostało najechane, a miasto stało się celem brutalnego oblężenia.

Reklama

Garstka cywilów, uwięziona w ostatnim niezdobytym jeszcze przyczółku obrony, jest jedyną nadzieją walczących o przetrwanie żołnierzy. Choć nie walczysz z najeźdźcami osobiście, to los miasta spoczywa w twoich rękach.

Wspomagaj ostatnich obrońców walczących z przeważającymi siłami wroga, by wytrwać do przybycia odsieczy. Za dnia wznoś budowle, zarządzaj zasobami i wytwarzaj zapasy, w nocy zaś przeszukuj zrujnowane miasto w poszukiwaniu zapasów oraz werbuj ocalałych cywilów.


CECHY GRY:


  • Przetrwaj oblężenie – Zdziesiątkowani i wyczerpani żołnierze są ostatnią linią obrony zrujnowanego miasta. Rozpaczliwie potrzebują strzał, broni i pancerzy, a także opieki dla rannych. Musisz zapewnić ostatnim obrońcom wszystko, czego potrzebują, by przetrwać toczące się co kilka dni walki. W przeciwnym razie, najeźdźcy ostatecznie złamią opór i wezmą twierdzę szturmem. Musisz również chronić swoich cywilów i ich obozu przed deszczem płonących strzał i potężnymi głazami.
  • Zarządzaj zasobami i je wytwarzaj – Potrzebujesz lepszej broni, dachu nad głową, ciepłej strawy i innych rzeczy niezbędnych do przetrwania. Jedynym sposobem, by je zdobyć jest wytworzenie ich przez twoją drużynę. Lecz zasoby są ograniczone, ty zaś musisz utrzymać przy życiu zarówno żołnierzy, jak i cywilów – musisz znaleźć sposoby na oszczędzanie żywności, rozwój infrastruktury i wydajniejsze wykorzystanie zapasów.
  • Plądruj ruiny miasta – Opuszczając nocą bezpieczny donżon, zakradnij się w splądrowane ruiny miasta, gromadź cenne zasoby i pomóż mieszkańcom, którzy przeżyli – lub ich wykorzystaj. Uważaj jednak na patrole wroga, które przeczesują ulice. Użyj sprytu, żeby pozostać w ukryciu… i przy życiu. Odblokuj przejścia do innych dzielnic, werbuj ocalałych cywilów i wróć przed świtem, aby nie wpaść w ręce najeźdźców.
  • Bez odwrotu – Odsiecz nadciąga, jednak jest tygodnie drogi stąd. W trakcie oblężenia jeden dylemat często rodzi kolejny, stawiając cię przed trudnymi wyborami moralnymi. Los twoich towarzyszy – i twojego miasta – jest wyłącznie w twoich rękach. Czekają was głód, rany, choroby i rozpacz, ale i rosnące napięcie pomiędzy cywilami i obrońcami. Dbać o żołnierzy, czy utrzymać cywilów przy życiu? Ta decyzja należy do ciebie.
  • Opowiedz własną historię – Gra Siege Survival: Gloria Victis jest opracowywana na platformie, która już od chwili premiery zapewni obsługę modów i treści tworzonych przez społeczność. Twórz od zera własne wyjątkowe scenariusze i historie, rozwijając świat Glorii Victis.

Sprawdź również!


CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama