DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

O.S.T.R., Joanna Jędrzejczyk i Piotr Stramowski w polskiej wersji gry Need for Speed Payback

Po raz pierwszy w historii gra z serii Need for Speed zostanie wydana w pełnej polskiej wersji językowej. Premiera już w najbliższy piątek 10 listopada!

Need for Speed Payback_High Stakes_1080p_wm

W obsadzie nie mogło zabraknąć prawdziwych gwiazd. Poza aktorami dubbingowymi za mikrofonem stanęły też znane osobistości z innych dziedzin życia. W rolę Holtzmana, przywódcy Kompanii Ryzykantów, którzy przemierzają bezdroża Fortune Valley, wcielił się wielokrotny zdobywca nagrody muzycznej Fryderyk, popularny raper, muzyk i kompozytor Adam „O.S.T.R.” Ostrowski. Głosu La Catrinie, szefowej Cmentarnej Załogi, udzieliła wielokrotna mistrzyni w boksie tajskim oraz mieszanych sztukach walki Joanna Jędrzejczyk. Znany z serii „Pitbull” aktor Piotr Stramowski w Need for Speed Payback natomiast zagrał Udo Rotha z Ligi 73, która rozbija się swoimi samochodami w okolicach opuszczonego lotniska.
Udaliśmy się z kamerą do studia nagraniowego, gdzie wspomniana trójka rejestrowała swoje kwestie. Poniższe wideo prezentuje ich pracę od kulis.

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama