DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Obejrzyj, jak powstawała muzyka do Phantom Doctrine!

Soundtrack do gry Phantom Doctrine, to jedna z tych ścieżek dźwiękowych, obok której żaden fan muzyki z gier nie powinien przejść obojętnie. Jej jedyny w swoim rodzaju klimat udało się uchwycić w opublikowanym dziś, zakulisowym materiale „Behind the Music”.

Zobacz, jak kompozytorski duet – Marcin Przybyłowicz i Jan Sanejko, współpracują z jednym z czołowych, europejskich trębaczy jazzowych młodego pokolenia – Maciejem Fortuną, nad stworzeniem oprawy muzycznej, która na długo pozostanie w pamięci graczy.

Soundtrack Phantom Doctrine będzie dostępny już wkrótce w serwisach iTunes, Spotify, Google Play czy TIDAL.


CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Newsy

Firma Ubisoft podczas transmisji z okazji 20. rocznicy serii Ghost Recon, zapowiedziała Tom Clancy's Ghost Recon Frontline - darmową strzelankę PvP osadzoną w uniwersum...

Recenzje

Testujemy najnowszą grę od Ubisoftu - Far Cry 6. Jak gra prezentuje się na konsoli Xbox Series X? Sprawdźcie sami!

Newsy

Electronic Arts i DICE ujawniły dziś, że otwarta beta gry Battlefield 2042 będzie dostępna 8 października na konsolach Xbox One, Xbox Series X i S,...

Recenzje

Recenzja Call of Duty: Vanguard w nieco innym wydaniu. Słów kilka o najnowszej produkcji Sledgehammer Games i Activision.