DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Oddworld Nintendo Switch
Oddworld Nintendo Switch

Newsy

Oddworld: Collection na Nintendo Switch już 25 czerwca!

Co jest lepsze od stworzonych przez Oddworld Inhabitants, docenionych przez krytyków i fanów, gier Oddworld: New ‘n’ Tasty, Oddworld: Munch’s Oddysee i Oddworld: Stranger’s Wrath? Oczywiście, że wszystkie trzy naraz w stylowym pudełku! Oddworld: Collection na platformę Nintendo Switch trafi do sprzedaży w Polsce już 25 czerwca 2021.Stworzona przez Oddworld Inhabitants i wydana przez Microids, ta kolekcja pozwoli posiadaczom konsoli Nintendo Switch zagrać w najdziwniejsze, klasyczne przygodówki akcji zarówno w domu, jak i w podróży.

New ‘n’ Tasty to platformer, w którym uciekasz z RuptureFarms, zakładu przetwórstwa mięsnego, który chce przerobić cię na najnowszą przekąskę. Zwiewaj jak najdalej lub ukrywaj się, by bezpiecznie uciec i uratować innych. To, jak przetrwasz, zależy od Ciebie.

Reklama

W Munch’s Oddysee zmieniasz perspektywę pomiędzy najdziwniejszą dwójką bohaterów w historii gier, aby uniknąć zagłady z rąk szalonych naukowców eksperymentujących na zwierzętach, w tym przypadku na Gabbitach.

Z kolei Stranger’s Wrath to znakomita mieszanka eksploracji w perspektywie trzeciej osoby i strzelania w perspektywie pierwszej osoby. Tutaj wcielisz się w Strangera, tajemniczego łowcę nagród, który musi zarobić dostatecznie dużo, żeby móc opłacić kosztowną, ratującą życie operację.

Znane z wciągającej rozgrywki, humoru i ekscytującej fabuły, gry Oddworld to także ironiczny komentarz na temat naszej własnej, ludzkiej dzewczywistości.


Oddworld: Collection ukaże się w wydaniu pudełkowym na Nintendo Switch już 25 czerwca 2021 roku.


 

Reklama

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama