DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

F2 2020 w grze F1 2020
F2 2020 w grze F1 2020

Newsy

Odtwórz aktualny sezon F2 2020 w grze F1 2020!

Po emocjonującym zakończeniu 2020 FIA Formula 2 Championship™w Bahrajnie, Codemasters od dziś pozwolą na zmianę historii dzięki darmowej aktualizacji dodającej sezon F2 2020 do F1 2020, oficjalnej gry 2020 FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP. Gracze będą mogli od teraz uczestniczyć w pełnych zawodach, zawierających wszystkie 11 zespołów, bolidy oraz kierowców, w tym nowego mistrza FIA Formula 2, Micka Schumachera.


F2 2020 w grze F1 2020


F2 jest dokładną kopią rzeczywistych zawodów, z dwunastoma weekendami, a każdy z dwoma wyścigami. Pierwszy, Feature Race, to standardowe ustawienie kierowców na starcie według czasu uzyskanego w kwalifikacjach i punkty przyznawane pierwszym 10 z nich. Drugi, Sprint Race, to ośmiu najlepszych zawodników z pierwszego wyścigu, ustawionych odwrotnie do uzyskanych przez nich wyników, ścigających się na krótszej trasie i otrzymujących mniej punktów. W obu z nich można też zdobyć dodatkowe punkty za najszybsze okrążenie.

Lee Mather, F1 Franchise Game Director w Codemasters, skomentował dzisiejszą aktualizację: „Zobaczywszy niesamowite współzawodnictwo pomiędzy Mickiem Schumacherem i Callumem Ilottem pod koniec sezonu, z przyjemnością udostępniamy graczom bezpłatną aktualizację sezonu F2 2020. F2 ™ okazała się bardzo popularna wśród naszych graczy od czasu debiutu w F1 2019 i wiemy, że znów spodoba im się zmiana historii dzięki bezpłatnej aktualizacji w tej wersji.”

F1 2020 to najpełniejsza gra z serii. Dzięki dwóm nowym torom, wprowadzeniu trybu Mój Zespół, poprawionym opcjom toru, podzielonemu ekranowi i wielu więcej, F1 2020 to znakomity wybór dla graczy na każdym poziomie umiejętności i doświadczenia. Ponadto niedawno pojawiła się darmowa wersja próbna na konsole PlayStation®4 and Xbox One, zachęcamy więc do jej wypróbowania.

Reklama

Gra F1 2020 jest dostępna w Edycji Siedemdziesięciolecia oraz Edycji Deluxe Schumacher w polskiej wersji językowej (napisy). Do zamówień na oba wydania u wybranych sprzedawców dodawany jest wyjątkowy Steelbook z Michaelem Schumacherem.


Sprawdź również!

 

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama