DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Oficjalna oferta Games with Gold na czerwiec!

Czcze gdybania i  pogłoski… marność im! Marność i trwoga tym, którzy je sieją! Nie zagramy w czerwcu w Red Dead Redemption. Dostaniemy za to tytuły, które trochę mnie przerażają…

Marzył mi się dziki zachód i… dostałem Symulator Kozy. Chciałem trochę futury w postaci Bioshock Infinite, będzie X-COM Enemy Unknown w ramach wstecznej kompatybilności. A propos, na oficjalnym emulatorze X360 jakim jest Xbox One, fani indyków dostaną według ich miary hit, jakim jest Super Meat Boy. Ostatnim tytułem, który otrzymają Goldowicze będzie amerykańska ścigałka The Crew spod klucza Ubisoftu. Może wtedy Ekipa będzie mieć sens, gdy wszyscy posiadacze złotego abonamentu będą mogli bawić się za darmo. U mnie to tytuł ograny już od premiery, jak większość poległem na rozbijaniu skrzynek na czas. Kto jak kto, ale Ubi potrafi przeginać z poziomem trudności.

No to jeszcze raz, o to w co można grać za darmo od czerwca w ramach konta Gold:

Reklama

Xbox One

Goat Simulator (1-30 czerwca)

The Crew (16 czerwca – 15 lipca)

Xbox 360

Super Meat Boy (1-15 czerwca)

Reklama

XCOM Enemy Unknown (16-30 czerwca)

Tradycyjnie Microsoft nikogo nie zadowoli, znajdą się szczęśliwcy i maruderzy. Mimo to, każdy powinien znaleźć w tej paczce coś dla siebie, chociażby na przysłowiowe 5 minut.

Reklama

Magister dziennikarstwa, wkrótce także technik informatyk. Gry to jego pasja od ponad 20 lat. Zaczynał na C64, dziś gra na PC i Xbox One, w podróży także na smartfonie z systemem Windows Phone.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Newsy

Materiał wideo prezentujący uzbrojenie w Sniper Elite 5. Materiał porusza temat różnorodności broni w grze oraz opcji jej modyfikacji.

Newsy

Ubisoft+ trafi na konsole Xbox Series X|S oraz Xbox One. Koszt usługi wynosi 59,99 zł miesięcznie. Ubisoft+ wejdzie w skład Xbox Game Pass?

Newsy

Premiera Spellforce 3 Reforced na konsolach PS4, XO, PS5 i XSX została przesunięta na 8 marca 2022 roku. Cena gry wynosi 179,99 złotych.

Gry za darmo

Kolejny etap Hitman 3 za darmo. Od 4 listopada gracze na platformach PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One oraz Xbox Series X|S będą mogli bezpłatnie...

Reklama