DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Oficjalna zapowiedź PlanetSide Arena

Firma Daybreak Games, światowy wydawca, developer i twórca zniewalających światów online, zapowiedział PlanetSide Arena – nowy, opracowany na ogromną skalę wieloosobowy shooter sci-fi z premierą na Steamie zaplanowaną na 29 stycznia 2019 roku. Wyposażona w system klas postaci, zróżnicowaną rozgrywkę i dynamiczny system progresji, PlanetSide Arena przenosi znaną formułę wyjątkowej i zakrojonej na szeroką skalę akcji do nowego środowiska, jakim są areny zdolne pomieścić do 1000 graczy w jednym meczu.


“PlanetSide to przełomowa seria, która wniosła do świata gier iście epickie bitwy w konwencji FPS” – powiedział Ji Ham, CEO w Daybreak Games. – “Jesteśmy podekscytowani zapowiadając PlanetSide Arena jako kolejny krok w rozwoju marki, kontynuując tym samym jej ekspansję i inwestując w naszą wizję dotyczącą przyszłości całego uniwersum PlanetSide”.
PlanetSide Arena otrzyma na starcie trzy główne tryby gry: Massive Clash, epicke doświadczenie PvP dla dwóch grup po 500 graczy, oraz Solo i Team Battle Royale. Kolejne tryby, takie jak Capture the Flag, Team Deathmatch, Search and Destroy czy Global Conquest zostaną wprowadzone przy okazji kolejnych sezonów.
Przed wtargnięciem na ogromne pole bitwy – dynamicznie zmieniającym się w każdym trybie – gracze będą mogli wybrać jedną z trzech postaci: Assault, Engineer lub Medic. Każdą klasę wyposażono w plecak odrzutowy, osobisty pojazd i unikatowe zdolności, które można ulepszać w trakcie gry, co tym samym oferuje nowe możliwości walki i budowania strategii.
“Po prostu nie ma drugiej wieloosobowej strzelanki, która mogłaby odtworzyć głębię i ogromną skalę PlanetSide” – powiedział Andy Sites, Executive Producer. – “PlanetSide Arena rozszerzy i rozwinie serię o nowe tryby, technologię i zawartość w takiej skali, jaką tylko PlanetSide jest w stanie zaoferować”.
Oprócz zbliżającej się premiery PlanetSide Arena, Daybreak Games pozostaje w pełni zaangażowane w rozwój PlanetSide 2, gry, w której niedawno zapowiedziano ulepszenie silnika i która otrzymała ostatnio nową, zrobotyzowaną frakcję z okazji 6. rocznicy. Kolejna duża aktualizacja PlanetSide 2 wprowadzi Oshur, pierwszy nowy kontynent od pięciu lat.
“Świetnie jest widzieć, jak PlanetSide się rozwija” – powiedział Nick SIlva, Producer PlanetSide 2. – “PlanetSide Arena oferuje fanom coś nowego, co zachowuje, a zarazem rozwija te cechy, które sprawiły, że PlanetSide 2 jest tak unikatowe: ogromne pole bitwy, płynne sterowanie, mechanikę walki, ikoniczne pojazdy i broń. Możliwość zaproszenia nowych graczy do uniwersum to dla nas ogromna wygrana”.
PlanetSide Arena jest już dostępne w ramach zamówień przedpremierowych na Steam. Edycja Sanctuary Assault zawiera Battle Pass Sezonu 1 oraz zestaw Assault Armor. Edycja Legendary to natomiast Battle Pass Sezonu 1, trzy zestawy pancerzy (Engineer, Assault i Medic) oraz poduszkowiec M-20.


CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama