DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Ogromna mapa Dying Light: The Following – Enhanced Edition!

Wspaniała informacja dla wszystkich miłośników gry Dying Light: the Following! Okazało się, że firma Techland przygotowała dla graczy prawdziwie łakomy kąsek: obszar gry w wersji Dying Light: The Following Enhanced Edition zostanie wzbogacony o nowy region Countryside – dwukrotnie większy od oryginalnego, a co za tym idzie: pojawią się nowe zadania, przeciwnicy oraz lokacje. Jak sama nazwa wskazuje mapa Coutryside wzbogaci grę o lokacje wiejskie, duże otwarte tereny.

05

Szykuje się dłuuugie zwiedzanie!

01

Countryside

Konsolowa edycja zostanie także poszerzona o wybrane mapy tworzone przez społeczność graczy. Premiera wersji rozszerzonej Dying Light planowana jest na dzień 9 lutego 2016 i będzie dostępna na platformy: Play Station 4 (199 zł), Xbox One (199zł), oraz na PC (w cenie 129 zł, wersja podstawowa natomiast 79 zł . Warto dodać, iż gracze posiadający Season Pass do  Dying Light (w cenie 99zł) będą mogli wersję rozszerzoną uzyskać …za darmo.

O tym jak wygląda sama mapa możemy przekonać się chociażby ze strony http://dyinglightgame.com/tweetforspeed/

Reklama
Autor

30-letni miłośnik, by nie rzec maniak gier komputerowych. Łączy miłość do gier z książkami i dobrą muzyką. Z pasji, powołania i wykształcenia jest chemikiem teoretycznym skaczącym pomiędzy grami komputerowymi a równaniami mechaniki kwantowej.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama