DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Crossout.
Crossout.

Newsy

Opancerzone pojazdy rodem z cyberpunkowego świata wkraczają do Crossout

Targem Games i Gaijin Entertainment ogłosili nową aktualizację zatytułowaną “Syndicate” do postapokaliptycznej online’owej gry akcji Crossout. Na pustkowiach pojawiła się zupełnie nowa frakcja o nazwie Syndicate, dzięki czemu gracze zyskają dostęp do nowych zadań, jeszcze większej ilości części samochodowych oraz mapy PvP East quarter. Wydarzenie Syndicate będzie dostępne do 30 kwietnia.Tuż przed apokalipsą przywódcy Syndicate pracowali w oddziale panazjatyckiej korporacji Neon Dragon, specjalizującej się w produkcji implantów i protez oraz technologii opartych na sztucznej inteligencji. Obecnie Syndicate jest zamkniętym społeczeństwem o ścisłej hierarchii, którego członkowie korzystają z augmentacji, inteligentnych broni i zaawansowanych urządzeń do magazynowania energii. Aby uzyskać dostęp do technologii Syndicate, gracze wykonują zadania frakcji z nowego sezonu Battle Pass.

Nowe części samochodowe oferują wiele ciekawych funkcji rozgrywki. Na przykład, epicka kabina „Jannabi” gromadzi energię, która jest generowana podczas driftowania opancerzonym pojazdem. Przekierowuje ona nadmiar energii do broni, poważnie zwiększając jej obrażenia. Legendarna kabina „Yokozuna” wystrzeliwuje drona pomocniczego, który zwiększa siłę sojuszniczych pojazdów. Broń kontaktowa „Tempura” przebija się przez części pojazdów przeciwnika, autonomiczny dron „Yaoguai” ostrzeliwuje znaczną część mapy, a system śledzenia „Enlightenment” niweczy wszystkie wysiłki wroga, by uniknąć walki. Z kolei nowe, podwozie „Omni” pozwala graczom budować pojazdy, które mogą poruszać się w dowolnym kierunku.

Reklama

Crossout.


“East quarter” jest pierwszą mapą w Crossout w stylu Syndicate. Nowa frakcja założyła bazę w slumsach megapolis, przywróciła elektryczność i zainstalowała neony oraz ekrany informacyjne na wieżowcach. Przez środek lokacji przebiega wyschnięty kanał, do którego mogą zjeżdżać pojazdy do walki w zwarciu, by zaskoczyć przeciwników i wywołać panikę w szeregach.


Sprawdź również!


 

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama