DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Orbit triumfuje w turnieju Call of Duty CWL Gfinity

Miażdżąca wygrana 3 – 0 pozwala drużynie Orbit awansować na kolejny poziom drabinki CWL Pro. Pula nagród w wysokości 25 tysięcy dolarów została podzielona pomiędzy 8 najlepszych zespołów.

unnamed (9)

Na drodze do mistrzostwa sezonu 2017 Światowej Ligi Call of Duty prezentowanej przez PlayStation 4 wielkie zwycięstwo zaliczył wczoraj zespół Orbit. Drużyny Splyce, Elevate i Team Infused zajęły pozostałe miejsca na szczycie finałowej tabeli. Dzięki ostatniej wygranej, Orbit awansuje w drabince i jest o krok bliżej do szczytu Światowej Ligi CWL Pro. Pierwsze ligowe rozgrywki rozpoczną się już w kwietniu 2017.

Finał CWL poprzedzał weekend wypełniony rywalizacją pomiędzy zawodowymi graczami Call of Duty w formie, drugiego już w tym sezonie, gigantycznego turnieju LAN. Kulminacją zmagań było finałowe zwycięstwo Orbit ze Splyce, a wygrana totalna z wynikiem 3 – 0 wprawiła zebranych w euforię,

W wydarzeniu wzięło udział 16 drużyn utalentowanych graczy, którzy walczyli niezmordowanie przez cały weekend. Londyński obiekt Gfinity Arena był świadkiem rozgrywki na światowym poziomie, a gdy opadł już kurz bitewny, stało się jasne, że to właśnie drużyna Orbit zbliżyła się do kwalifikacji w grupie Światowej Ligi CWL Pro gromadząc najwyższą liczbę punktów.

Reklama

unnamed (8)

Oto ostateczny ranking finalistów turnieju CWL w Londynie:

  • Miejsce 1 – Orbit
  • Miejsce 2 – Splyce
  • Miejsce 3  – Elevate
  • Miejsce 4 – Team Infused
  • Miejsca 5/6 z taką samą liczbą punktów – Team 3G/Aware Gaming

Spragnieni esportowych emocji na najwyższym poziomie mogą śledzić zmagania w ramach CWL na https://www.callofduty.com/esports oraz obserwować oficjalne profile @CODWorldLeague na Twitterze , Instagramie i Twitchu, by nie przegapić najświeższych wiadomości.

Prezentowane przez PlayStation 4, Call of Duty World League może pochwalić się partnerstwem z organizacją Major League Gaming. Dzięki sprawdzonym rozwiązaniom i technologii transmisji MLG, fani CWL mogą oglądać e-sportowe rozgrywki Infinite Warfare w dostępnym z poziomu gry w wersji PS4 modułowi Live Event Viewer oraz na platformie MLG.TV.

 

Źródło: informacja prasowa

Reklama

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama