DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Ori na Switcha
Ori na Switcha

Newsy

Ori bezpiecznie wylądował w sklepach

Już dziś do sklepów w całej Polsce trafiły bogate wydania pudełkowe dwóch hitowych platformówek z rozbudowaną eksploracją baśniowego świata stworzonych przez Moon Studios – Ori and the Blind Forest: Definitive Edition, a także Ori and the Will of the Wisps. Te wyjątkowe edycje zawierają, poza oczywiście grą na fizycznym cartridge’u, także zestaw 6 pocztówek z grafikami prezentującymi świat Ori oraz ścieżkę dźwiękową. Ponadto u wybranych sprzedawców do zamówień jest dokładany ekskluzywny brelok z motywem z gry. Co ważne, Ori and the Will of the Wisps jest dostępne z polskimi napisami.Nikomu zapewne nie trzeba przedstawiać obu wspomnianych wyżej produkcji, ale dla formalności szczypta informacji:


Ori and the Blind Forest: Definitive Edition


Las Nibel umiera. Potężna burza sprowadza serię katastrof, którym zapobiec może tylko najbardziej nieoczekiwany bohater. Wyruszasz w podróż, aby znaleźć w sobie odwagę i stawić czoła mrokowi a ostatecznie ocalić swój dom.

Ori and the Blind Forest: Definitive Edition to historia młodej sieroty „skazanej” na bohaterstwo, przedstawiona jako oszałamiająca wizualnie platformówka akcji od Moon Studios. Ręcznie malowana grafika, skrupulatnie animowane postaci i bogata, orkiestrowa ścieżka dźwiękowa sprawią, że odkryjesz głęboko emocjonalną historię o miłości i poświęceniu oraz nadziei, która istnieje w każdym z nas.

Reklama

Ori and the Will of the Wisps


Duszek Ori zna już dobrze niebezpieczne sytuacje, jednak tym razem w wyniku pewnego feralnego starcia, to jego sówka Ku znalazła się w niebezpieczeństwie. Ori przekona się, że sama odwaga nie wystarczy, by odzyskać rodzinę, uzdrowić rozbitą krainę i odkryć swe prawdziwe przeznaczenie.

Twórcy gry Ori and the Blind Forest przedstawiają od dawna wyczekiwaną kontynuację tej wielokrotnie nagradzanej platformówki z elementami akcji. Nowa podróż poprowadzi Cię przez ręcznie namalowany prześliczny świat pełen nowych przyjaciół i wrogów. Oryginalna symfoniczna ścieżka dźwiękowa pozwoli w pełni docenić tradycyjne dla gier Moon Studios starannie dopracowaną mechanikę platformówkową i niezwykle emocjonującą fabułę.


Sprawdź również!

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama