DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Oryginalna chusta Buff bonusem do zamówień przedpremierowych na grę Elex

Elex, nowa gra od twórców serii Gothic, pojawi się w sklepach 17 października. Do zamówień przedpremierowych na edycje standardowe i kolekcjonerskie doszedł właśnie bonus w postaci stylizowanej chusty znanej firmy Buff.


unnamed (28)


Elex to gra z gatunku action RPG, stworzona przez wielokrotnie nagradzanych autorów serii Gothic – studio Piranha Bytes. Akcja gry toczy się w nowym postapokaliptycznym uniwersum science fantasy. Gracz trafia do olbrzymiego, pozbawionego ekranów wczytywania świata, w którym czekają na niego intrygujące postacie, zmutowane stworzenia, trudne decyzje i mnóstwo wartkiej akcji.

Zamawiając grę przedpremierowo w wybranych sklepach, gracze otrzymają elexową chustę – oryginalny produkt renomowanej firmy Buff, służący jako czapka, piratka, opaska lub kominiarka i świetnie sprawdzający się podczas biegania, jazdy na rowerze i podczas innych aktywności.


unnamed (16)


Chusta jest bonusem do zamówień przedpremierowych na dowolną wersję Elex – standardową lub kolekcjonerską. W wersji kolekcjonerskiej znaleźć można:

  • 25-centymetrową figurkę albskiego maga
  • 5-centymetrowy amulet w postaci drona bojowego
  • materiałową mapę planety Magalan
  • oryginalną ścieżkę dźwiękową na płycie CD
  • artbook
  • podręcznik do gry
  • grę

 

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Newsy

Dzięki najnowszemu materiałowi wideo gracze będą mogli zgłębić proces tworzenia gry Little Hope oraz dowiedzą się, w jaki sposób makabryczne procesy czarownic z Nowej Anglii...

Newsy

Firma Ubisoft podczas transmisji z okazji 20. rocznicy serii Ghost Recon, zapowiedziała Tom Clancy's Ghost Recon Frontline - darmową strzelankę PvP osadzoną w uniwersum...

Recenzje

Testujemy najnowszą grę od Ubisoftu - Far Cry 6. Jak gra prezentuje się na konsoli Xbox Series X? Sprawdźcie sami!

Newsy

Jeśli uruchomicie grę  Metal Gear Solid V Phantom Pain i powrócić do bazy w swoje urodziny (data którą podaliście na początku gry), będzie tam na...