DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Ostatni etap testów beta Albion Online już dostępny dla legendarnych założycieli

ALBION_LOGO_WHITE

Studio Sandbox Interactive ogłosiło, że Albion Online wchodzi w najważniejszy etap końcowej fazy testów beta. Oznacza to nowy początek dla prawie 160 000 graczy o statusie Założyciela, którzy już do tej pory mogli cieszyć się grą, teraz zaś mających też dostęp do nowych terenów, usprawnień i mechanizmów, jakie wprowadza specjalnie dla nich ostatnia faza testów. Założyciele o statusie Legendary mogą cieszyć się nową rozrywką już od dziś, podczas gdy Epic i Veteran dołączą do nich 2 i 3 sierpnia. Ci, którzy również nie mogą się doczekać eksploracji świata Albionu mogą jeszcze dołączyć do tego zacnego grona, kupując Pakiet Założyciela w oficjalnym sklepie Albion Online.

Dążąc do do ulepszenia przeżyć graczy, studio Sandbox Interactive całkowicie przebudowało Tablicę Przeznaczenia oraz zmieniło tryb walki Gildia vs Gildia, a także dodało nowe usprawnienia do ogólnego systemu działania gildii. Ale jest to tylko jeden z wielu elementów rozgrywki, które zostały wzbogacone o kolejne mechanizmy. Dwa światy, Wyspy Królewskich oraz Ziemie Obcych, zawierają zupełnie nowe ekosystemy (bagna, step i góry), każdy ze swoim unikalnym wyglądem oraz mieszkańcami. Aby jeszcze bardziej zaostrzyć rywalizację w tych dwóch nowych środowiskach, do dyspozycji graczy został oddany System Artefaktów (broni, zestawów zbroi i innych przedmiotów). Kiedy jednak postaci będą stawać ze sobą w szranki, lepiej niech mają się ciągle na baczności, ponieważ nowo-dodany System Reputacji i Przestępstw, będzie oznaczał każdego, kto stanowi wzór dla innych, bądź też hańbi się nieczystą walką. Będzie to jednak zdecydowanie więcej, niż tylko zwykła statystyka: reputacja gracza będzie miała bowiem znaczny wpływ na to, jak świat zachowuje się w stosunku do jego postaci.

Ze swoim bogactwem nowości wprowadzonych w ostatniej fazie testów beta, gra zaoferuje wiele unikatowych możliwości kreowania świata Albion Online.

Reklama

 

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Newsy

Ruszyły testy The Last Oricru na Xbox Series X i S. GoldKnights i Prime Matter udostępnili pierwszy publiczny test obciążeń wyczekiwanego RPG akcji z perspektywy...

Recenzje

Recenzja Call of Duty: Vanguard w nieco innym wydaniu. Słów kilka o najnowszej produkcji Sledgehammer Games i Activision.

Recenzje

Testujemy najnowszą grę od Ubisoftu - Far Cry 6. Jak gra prezentuje się na konsoli Xbox Series X? Sprawdźcie sami!

Newsy

Firma Ubisoft podczas transmisji z okazji 20. rocznicy serii Ghost Recon, zapowiedziała Tom Clancy's Ghost Recon Frontline - darmową strzelankę PvP osadzoną w uniwersum...

Reklama