DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Ostatni pakiet DLC do Call of Duty: Black Ops III – Salvation już na PlayStation 4

Pakiet Salvation zawierać będzie Revelations, długo wyczekiwany finał sagi o Zombie – Origins. Revelations wraca do postaci znanych z Origins, by przedstawić mrożący krew w żyłach ostatni etap ich trwających od początku całej przygody zmagań. W ostatnim rozdziale opowieści o Zombie, Richtofen, Dempsey, Takeo oraz Nikolai nareszcie stają oko w oko z tajemniczym Doktorem Monty. W konfrontacji ze starożytnym złem, nasi bohaterowie muszą po raz kolejny stawić czoło hordom nieumarłych w ostatecznej walce o swoje dusze.

Black Ops 3 - Salvation DLC 4

Zespół Treyarch pracował niestrudzenie, by uczynić ten rok niezapomnianym przeżyciem dla wszystkich graczy Call of Duty: Black Ops III i mamy nadzieję, że wszyscy będą się bawić przy grze równie dobrze, jak my sami tworząc ją

Premiera Revelations ma dla nas niesamowitą wartość sentymentalną: docieramy do końca wyjątkowej przygody, która powstawała przez osiem lat, a w którą zabraliśmy wszystkich naszych fanów.

Mark Lamia, szef studia, Treyarch

Pakiet Salvation jest dostępny na PlayStation 4 dla nabywców Call of Duty: Black Ops III DLC Season Pass, który zawiera także trzy już dotychczas wydane pakiety map, w zbiorczej cenie 209 złotych. Kupno pojedynczego DLC z pakietem map, w tym także Salvation, to wydatek w wysokości 61 złotych. Pakiet Call of Duty: Black Ops III Salvation na PlayStation 4 zawiera także unikalny, dynamiczny motyw Revelations na konsolę Sony. Call of Duty: Black Ops III dostało kategorię „M for Mature” według ESRB, jako gra zawierająca krew, odniesienia do narkotyków, sceny przemocy oraz wulgarny język.

Reklama

Call of Duty: Black Ops III Salvation jest już dostępny na platformie PlayStation 4, a wkrótce pojawi się również na PC oraz Xbox One.

Źródło: informacja prasowa

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Newsy

Materiał wideo prezentujący uzbrojenie w Sniper Elite 5. Materiał porusza temat różnorodności broni w grze oraz opcji jej modyfikacji.

Gry za darmo

Call of Duty: Vanguard za darmo do wypróbowania już w ten weekend na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One oraz Xbox Series X|S.

Newsy

Premiera Spellforce 3 Reforced na konsolach PS4, XO, PS5 i XSX została przesunięta na 8 marca 2022 roku. Cena gry wynosi 179,99 złotych.

Gry za darmo

Kolejny etap Hitman 3 za darmo. Od 4 listopada gracze na platformach PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One oraz Xbox Series X|S będą mogli bezpłatnie...

Reklama