DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Ostatni pakiet DLC do Call of Duty: Black Ops III – Salvation – pojawi się na Playstation 4 już 6 września!

Salvation, czwarty pakiet DLC do gry Call of Duty®: Black Ops III, najlepiej sprzedającego się tytułu obecnej generacji konsol, pojawi się na PlayStation 4 już 6 września, z późniejszą premierą na pozostałe platformy. Wydawany przez Activision Publishing, Inc., spółkę podległą Activision Blizzard, Inc. [Nasdaq: ATVI] i stworzony przez Treyarch, pakiet DLC Salvation, przyniesie wreszcie tak gorąco wyczekiwany finał Origins – historii Zombie, oraz cztery, pełne akcji mapy trybu multiplayer dla największych fanów.

Bez wątpienia jest to najbardziej epicki pakiet DLC jaki stworzyliśmy, zarówno dla fanów rozgrywki wieloosobowej, jak i Zombie.

Mogę śmiało powiedzieć, że Zombie jest owocem olbrzymiej pracy całego studia i jestem dumny mogąc zakomunikować, że będzie to najlepsze i najbardziej epickie doświadczenie dla wszystkich fanów, którzy trwali z nami przez ostatnie 8 lat.

Mark Lamia, szef studia, Treyarch

Pakiet Salvation zawierać  będzie Revelations, długo wyczekiwany finał sagi o Zombie – Origins.  Revelations przedstawi nam postaci znane z Origins, po tym, co już przeżyli w ciągu całego czasu od rozpoczęcia swojej przygody, co przywiodło ich aż do tego finalnego momentu. W ostatnim rozdziale opowieści o Zombie Richtofen, Dempsey, Takeo oraz Nikolai nareszcie stają oko w oko z tajemniczym Doktorem Monty. W konfrontacji ze starożytnym złem nasi bohaterowie muszą po raz kolejny stawić czoło hordom nieumarłych w ostatecznej walce o swoje dusze.

Reklama

Wraz z wydaniem trybu Zombie jako Easter Egg w Call of Duty®: World at War, studio Treyarch zapoczątkowało podróż – chociaż bardziej, rozmowę – z fanami, i Revelations będzie kropką kończącą to wszystko,

Sekrety, jakie zawarliśmy lata temu, nareszcie zyskają na znaczeniu – czekaliśmy na to naprawdę długo.

Jason Blundell, reżyser trybu Zombies, Treyarch

Pakiet Salvation jest dostępny w zamówieniu przedpremierowym na PlayStation 4 w niższej cenie dzięki nabyciu całego Call of Duty: Black Ops III DLC Season Pass***, który zawiera także trzy już dotychczas wydane pakiety map, w zbiorczej cenie $49.99. Kupno pojedynczego DLC z pakietem map, w tym także Salvation, wyniesie $15. Nie czekaj, zamów w przedsprzedaży Call of Duty: Black Ops III Salvation na PlayStation 4 aby otrzymać unikalny, dynamiczny motyw Revelations na konsolę Sony.

Call of Duty: Black Ops III dostało kategorię „M for Mature” według ESRB, jako gra zawierająca krew, odniesienia do narkotyków, sceny przemocy oraz wulgarny język. Call of Duty: Black Ops III Salvation pojawi się 6 września na PlayStation 4 oraz jakiś czas później na pozostałych konsolach obecnej generacji.

Źródło: informacja prasowa

Reklama

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Newsy

Materiał wideo prezentujący uzbrojenie w Sniper Elite 5. Materiał porusza temat różnorodności broni w grze oraz opcji jej modyfikacji.

Gry za darmo

Call of Duty: Vanguard za darmo do wypróbowania już w ten weekend na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One oraz Xbox Series X|S.

Newsy

Premiera Spellforce 3 Reforced na konsolach PS4, XO, PS5 i XSX została przesunięta na 8 marca 2022 roku. Cena gry wynosi 179,99 złotych.

Gry za darmo

Kolejny etap Hitman 3 za darmo. Od 4 listopada gracze na platformach PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One oraz Xbox Series X|S będą mogli bezpłatnie...

Reklama