DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

OUTRIDERS
OUTRIDERS

Newsy

Outriders: Mantry przetrwania – nowy zwiastun gry

Dziś wieczorem SQUARE ENIX zaprezentowało zwiastun gry OUTRIDERS, wyczekiwanej w napięciu strzelanki RPG od studia People Can Fly oraz Square Enix.


OUTRIDERS


Nowy zwiastun z wydarzenia Game Awards prezentuje nam mantry przetrwania – poradnik mający pomóc sterowanym przez graczy postaciom o nadludzkich mocach przeżyć na bezlitosnej planecie Enoch, gdzie jedynym sposobem na parcie naprzód jest wzięcie losu w swoje ręce i myślenie jak drapieżnik.

  • Moce są na wyciągnięcie ręki – Zapanuj nad polem bitwy, korzystając z niszczycielskich mocy. Czas odnowienia jest krótki, a moce powinny być używane często, więc nie polegaj tylko na pociskach.
  • Zabijaj, by się leczyć – Wszyscy Outriderzy leczą się poprzez zadawanie obrażeń. Na Enoch nie ma apteczek, strzykawek ani regeneracji zdrowia. Agresja jest kluczem do przetrwania i zwyciężenia wroga w sercu bitwy. 
  • Osłony są dla tchórzy – Osłona nie ocali cię w „OUTRIDERS”, jedynie zapewni więcej czasu. Wybierz swoje najpotężniejsze wyposażenie i rzuć się w sam środek walki.
  • Myśl jak drapieżnik – Wiodąca myśl dotycząca przetrwania. Pewność siebie to wszystko, co masz na polach bitew Enoch. Agresywny styl gry jest kluczem do sukcesu.

Premiera gry OUTRIDERS na PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S, Xbox One oraz PC odbędzie się 2 lutego 2021 r., a na Google Stadia nieco później w 2021 r.


Sprawdź również!

 

Reklama

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama