DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Google Stadia Outriders
Google Stadia Outriders

Newsy

OUTRIDERS na Google Stadia

SQUARE ENIX z podekscytowaniem ogłasza nawiązanie partnerstwa z Google, by OUTRIDERS, wyczekiwana w napięciu strzelanka RPG od studia People Can Fly, twórców gier Gears of War: Judgment i BULLETSTORM, oraz Square Enix External Studios, autorów gier SLEEPING DOGS i JUST CAUSE, mogła ukazać się na Stadia.OUTRIDERS to strzelanka RPG z trybem współpracy, brutalnymi mocami, dynamiczną akcją, złożoną mechaniką RPG i wciągającą historią rozgrywającą się w mrocznym świecie SF. Gracz wciela się w outridera, upadłego pioniera z odległej przeszłości, który odradza się z niszczycielskimi mocami. Określ swój styl gry, rozwiń swoje moce i zbierz zabójczy arsenał broni i wyposażenia w trakcie epickiej podróży, której celem jest przetrwanie.

„Z przyjemnością ogłaszam, że gra OUTRIDERS będzie dostępna na Google Stadia” – powiedział Sebastian Wojciechowski, prezes i kierownik studia People Can Fly. – „Jednymi z fundamentalnych założeń OUTRIDERS są indywidualny styl gracza oraz taki system rozwoju postaci, który umożliwia niezrównaną swobodę i daje pole dla kreatywności. Dzięki nowoczesnej technologi Cloud platformy Google Stadia można będzie grać po swojemu w dowolnym miejscu”.

Reklama

Premiera gry OUTRIDERS na Google Stadia odbędzie się w 2021 r., a na PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X, urządzeniach z serii Xbox One oraz PC pod koniec 2020 r.

Autor

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Newsy

Square Enix z radością informuje, że gra Outriders, strzelanka RPG, w której przetrwanie wymaga agresji, od studia People Can Fly, twórców gier Gears of War:...

Reklama