DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Overwatch
Overwatch

Newsy

Overwatch: Dobieranie ról i Sigma już w grze!

Sigma jest już dostępny w Overwatch! Wraz z nim do gry trafiła funkcja dobierania ról. Zerwij kajdany grawitacji i wybieraj role przed rozpoczęciem meczu.


Jak działa dobieranie ról

Wraz z wprowadzeniem funkcji aktualizujemy systemy dobierania i kolejkowania graczy w Rywalizacji i Szybkiej grze, aby gracze mogli wybierać, w której roli – natarcia, tanka czy wsparcia – chcą występować. I to jeszcze przed rozpoczęciem meczu! System następnie połączy w ekipę dwóch tanków, dwóch graczy wsparcia oraz dwóch natarcia, a po rozpoczęciu meczu wszyscy będą mogli wybrać postacie z puli wybranej roli. Po zakończeniu rozgrywki (zarówno w Rywalizacji jak i Szybkiej grze), grający wrócą do głównego menu i będą mogli ponownie wybrać role przed kolejnym meczem.

Więcej informacji o dobieraniu ról znajdziecie w artykule: https://playoverwatch.com/pl-pl/news/23060961/introducing-role-queue 

Reklama

Kim jest Sigma?
Sigma to ekscentryczny i niezrównoważony tank, który w wyniku nieudanego eksperymentu orbitalnego zyskał zdolność kontrolowania grawitacji. Zmanipulowany przez Szpon i wykorzystywany jako żywa broń, Sigma stanowi siłę, której nie wolno lekceważyć na polu walki.

Aby lepiej poznać Sigmę, skorzystaj z poniższych odnośników:

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama