DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Overwatch współpracuje z Fundacją Badań nad Rakiem Piersi przy sprzedaży dobroczynnej skórki Goździk dla Łaski

W dniach 8-21 maja Blizzard Entertainment przeznaczy 100% zysków ze sprzedaży skórki Goździk dla Łaski w grze Overwatch na rzecz Fundacji Badań nad Rakiem Piersi.

564997

Goździk

Jako genialna naukowiec i anioł stróż Overwatch dr Angela Ziegler, znana pod pseudonimem Łaska, oddała się wspieraniu i uzdrawianiu innych. Od 8 do 21 maja gracze mogą wspomóc badania nad rakiem piersi, kupując skórkę Goździk dla Łaski.

Blizzard Entertainment przeznaczy 100% zysków ze sprzedaży skórki Goździk dla Łaski na rzecz Fundacji Badań nad Rakiem Piersi. Wspólnymi siłami możemy podjąć walkę z tą chorobą.

Reklama

Wsparcie badań nad rakiem piersi

Fundacja Badań nad Rakiem Piersi to największa na świecie prywatna instytucja finansująca badania nad leczeniem tej choroby. Jej działalność umożliwia pracę 275 naukowców w wiodących ośrodkach medycznych i naukowych w piętnastu krajach na sześciu kontynentach.

Spośród wszystkich nowotworów występujących u kobiet to rak piersi atakuje najczęściej. Walka z tą chorobą jest bardzo ważna dla członków zespołu Overwatch, jako że dotknęła także bliskie im osoby. Zespół pragnie wspomóc badania nad rakiem piersi, a gracze Overwatch mogą dołączyć do tego szlachetnego przedsięwzięcia.

Informacje na temat Overwatch

Reklama

Overwatch od Blizzarda to posiadająca niepowtarzalną stylistykę strzelanka drużynowa, której akcja rozgrywa się na Ziemi w niedalekiej przyszłości. W tej obsypanej nagrodami grze do wyboru jest 27 wyjątkowych postaci. Bohaterowie wykorzystują swoje zdolności walcząc na mapach z wyznaczonymi celami, przedstawiających różne miejsca na całym świecie.

Świat zawsze potrzebuje więcej bohaterów – zarówno w grze, jak i w rzeczywistości. Overwatch podjął współpracę z Fundacją Badań nad Rakiem Piersi, aby wspomóc ją w poszukiwaniach leku na tę chorobę.

Reklama

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama