DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Pakiet United Front do Call of Duty: WWII jest już dostępny

Już dziś posiadacze PS4 mogą pobrać trzeci dodatek do Call of Duty: WWII zatytułowany “United Front”. W Pakiecie DLC3 alianci biorą odwet. Gracze wezmą udział w dramatycznej wyprawie na Berlin, walcząc na trzech nowych mapach wieloosobowych: Stalingrad, Market Garden oraz Monte Cassino. Fani CoD: WWII przedrą się przez Afrykę Północną w nowej misji trybu Wojny, skupionej na wypełnianiu celów: Operation Supercharge. Czekają na nich również nowi bohaterowie w kolejnej opowieści zombie o tytule “Ciernisty Szlak“.


 

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Newsy

Firma Ubisoft podczas transmisji z okazji 20. rocznicy serii Ghost Recon, zapowiedziała Tom Clancy's Ghost Recon Frontline - darmową strzelankę PvP osadzoną w uniwersum...

Recenzje

Testujemy najnowszą grę od Ubisoftu - Far Cry 6. Jak gra prezentuje się na konsoli Xbox Series X? Sprawdźcie sami!

Newsy

Electronic Arts i DICE ujawniły dziś, że otwarta beta gry Battlefield 2042 będzie dostępna 8 października na konsolach Xbox One, Xbox Series X i S,...

Recenzje

Recenzja Call of Duty: Vanguard w nieco innym wydaniu. Słów kilka o najnowszej produkcji Sledgehammer Games i Activision.