DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

PC MASTER RACE, czyli Fallout 4 na PC

Okazuje się, że jednak poniewierane przez niektórych graczy konsolowych i twórców gier, komputery stacjonarne wcale nie obrały tak słabej pozycji jak mogłoby się wydawać.

Po “nielegalnych” gameplay’ach Fallouta 4 (PS4) wpuszczonych w sieć, miłośnicy serii zaczęli narzekać, że grafika jest słaba, wygląda jak ta z New Vegas, że brak jej głębi, koloru, klimatu. W odpowiedzi na te zarzuty wrzucam Wam poniżej screeny z wersji pecetowej odpalonej na poziomie ultra. Wiem, że nie każdy będzie w stanie pograć na tak wysokich ustawieniach, ale… ale grafika na PS4 / xone będzie nadal słabsza i nie otrzymamy możliwości podrasowania jej. W dodatku Fallout na PC otrzyma z pewnością wiele fanowskich modów (podobnie jak Skyrim), które podrasują grafikę i efekty wizualne do maximum. Nie wiem jak Wy, ale ja jestem niesamowicie szczęśliwa, że mój PC odpali te grę na poziomie ustawień ultra / wysokich. Premiera kolejnej odsłony serii już za 7 dni!

Reklama
Autor

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Newsy

DLC Monster Trucks Expansion zadebiutowało już dziś na PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S, Xbox One X, Nintendo Switch i PC.

Newsy

Materiał wideo prezentujący uzbrojenie w Sniper Elite 5. Materiał porusza temat różnorodności broni w grze oraz opcji jej modyfikacji.

Newsy

Już dziś premiera LEGO Gwiezdne wojny: Saga Skywalkerów. Gra ukazała się na konsoli PlayStation, Xbox oraz PC.

Newsy

Plan rodzinny Xbox Game Pass będzie miał premierę już pod koniec tego roku. Cena Xbox Game Pass Family Plan będzie znacznie niższa.

Reklama