DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

PC MASTER RACE, czyli Fallout 4 na PC

Okazuje się, że jednak poniewierane przez niektórych graczy konsolowych i twórców gier, komputery stacjonarne wcale nie obrały tak słabej pozycji jak mogłoby się wydawać.

Po “nielegalnych” gameplay’ach Fallouta 4 (PS4) wpuszczonych w sieć, miłośnicy serii zaczęli narzekać, że grafika jest słaba, wygląda jak ta z New Vegas, że brak jej głębi, koloru, klimatu. W odpowiedzi na te zarzuty wrzucam Wam poniżej screeny z wersji pecetowej odpalonej na poziomie ultra. Wiem, że nie każdy będzie w stanie pograć na tak wysokich ustawieniach, ale… ale grafika na PS4 / xone będzie nadal słabsza i nie otrzymamy możliwości podrasowania jej. W dodatku Fallout na PC otrzyma z pewnością wiele fanowskich modów (podobnie jak Skyrim), które podrasują grafikę i efekty wizualne do maximum. Nie wiem jak Wy, ale ja jestem niesamowicie szczęśliwa, że mój PC odpali te grę na poziomie ustawień ultra / wysokich. Premiera kolejnej odsłony serii już za 7 dni!

Autor

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Newsy

Firma Ubisoft podczas transmisji z okazji 20. rocznicy serii Ghost Recon, zapowiedziała Tom Clancy's Ghost Recon Frontline - darmową strzelankę PvP osadzoną w uniwersum...

Recenzje

Testujemy najnowszą grę od Ubisoftu - Far Cry 6. Jak gra prezentuje się na konsoli Xbox Series X? Sprawdźcie sami!

Newsy

Electronic Arts i DICE ujawniły dziś, że otwarta beta gry Battlefield 2042 będzie dostępna 8 października na konsolach Xbox One, Xbox Series X i S,...

Recenzje

Recenzja Call of Duty: Vanguard w nieco innym wydaniu. Słów kilka o najnowszej produkcji Sledgehammer Games i Activision.