DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Perełki miesiąca – Grudzień 2018

Coraz bliżej święta, więc czas pomyśleć o prezentach. Nie da się ukryć, że najnowsze growe produkcje to bardzo popularny i atrakcyjny prezent gwiazdkowy dla wszystkich zapalonych graczy.

Grudzień to zdecydowanie mniej intensywny miesiąc, niż poprzedni, ale na pewno całkiem ciekawy.


Just Cause 4

Rico Rodriguez powraca już 4 grudnia! Just Cause 4 będzie dostępny w polskiej wersji językowej (napisy) na komputerowy system PlayStation 4 i konsolę Xbox One. Akcja gry toczy się w fikcyjnym, południowoamerykańskim państwie Solis i wynosi niewiarygodną destrukcję oraz niepowtarzalny model fizyczny, z których znana jest seria, na zupełnie nowy poziom. Wprowadzone zostaną też tornada i inne ekstremalne zjawiska pogodowe. W Just Cause 4 pojawią się cztery różnorodne biomy: las deszczowy, łąki, góry i pustynia. Każdy biom zawiera własne, w pełni symulowane warunki pogodowe, a w trakcie przemieszczania się po tym ciekawym, zróżnicowanym świecie, gracze mogą liczyć na niepowtarzalne wrażenia.

Wzięliśmy wszystkie elementy, które gracze uwielbiali w naszych poprzednich grach, i dodaliśmy zupełnie nowe opcje, a także ulepszyliśmy model fizyczny i fundamentalną rozgrywkę. Tym samym jest to najbardziej ambitny projekt z serii Just Cause w historii” powiedział Francesco Antolini, reżyser gry w Avalanche Studios. „Wprowadzenie ekstremalnych warunków pogodowych zupełnie zmienia zasady gry – czegoś takiego w grach wideo jeszcze nie było. Stworzyliśmy realistyczne tornada, zamiecie śnieżne, burze piaskowe i ulewy, które naprawdę wpływają na rozgrywkę. To wszystko jest możliwe dzięki naszemu zupełnie nowemu silnikowi Apex.”

Nowy silnik Apex jest fundamentem całego Just Cause 4. Gwarantuje on najbardziej interaktywne i ekstremalne symulacje pogodowe, jakie pojawiły się dotąd w grze wideo. Wprowadza też niewiarygodną grafikę, niezrównany model fizyczny i praktycznie nieskończone możliwości kreatywne.


Book of Demons

Book of Demons to tytuł z gatunku Hack&Slash, którego mechanika bazuje na kartach i rozgrywa się w papierowym świecie. Gra autorstwa ThingTrunk wychodzi z Wczesnego Dostępu 13 grudnia. Po bardzo udanym cyklu produkcji i szlifowania gry, premiera Book of Demons przynosi wiele usprawnień, takich jak nowe karty, a także wspaniałą finałową niespodziankę dla graczy, którym uda się pokonać samego Arcydemona.

Reklama

Book of Demons to oparta na kartach gra hack&slash, gdzie samemu decydujesz o długości swoich przygód. Zamiast mieczem, walcz kartami i pokonaj przerażające armie ciemności w podziemiach pod Starą Katedrą. Wydrzyj zastraszone Papierowersum ze szponów samego Arcydemona!


Jagged Alliance

Niezniszczalni bohaterowie Jagged Alliance powracają – z nową mechaniką turową, elementami przygodowymi i znanymi, pokręconymi najemnikami!

Ten powstały po 20 latach od premiery oryginału spin-off wystawi twój umysł i ciało na próbę podczas podróży do piekła dżungli. Tylko ty, kilku sojuszników i cała wyspa rządzona przez barona narkotykowego i jego szaloną armię. Ciągle na krawędzi załamania, w obliczu odwodnienia i braku wsparcia z bazy, przewodzisz zespołowi doświadczonych najemników przeciwko ogromnej liczbie sił zbrojnych. Wykorzystaj błyskotliwość taktyczną i taktykę partyzancką, aby zniszczyć ich struktury i wesprzeć miejscową ludność, by odzyskali to, co im się należy.


Beholder 2

Beholder 2 to osobliwe połączenie przygodówki z grą ekonomiczną. Miejscem akcji ponownie będzie państwo, w którym autorytarny rząd ściśle kontroluje wszystkie aspekty życia obywateli. W pierwowzorze gracz wcielał się w zarządcę budynku mieszkalnego. Tym razem stanie się jednym z szeregowych pracowników tutejszego Ministerstwa.

Reklama

Solą rozgrywki nadal będzie podsłuchiwanie i podglądanie. Pozyskaną o współpracownikach wiedzę możemy wykorzystać do własnych celów, trzymając “haki” na odpowiedni moment. Takie zachowanie jednak na pewno nie spodoba się żądnym informacji przełożonym, a wtedy o awansie możesz zapomnieć. Zatem jeśli twoim marzeniem jest wdrapywanie się po szczeblach kariery to nie masz wyjścia – musisz być również dążącym po trupach do celu donosicielem. Wówczas twoja wierność systemowi zostanie nagrodzona medalem od samego Mądrego Przywódcy, a potem twoja kariera sięgnie może nawet fotelu Premiera.

Oprócz oryginalnych mechanik rozgrywki, Beholder 2 może pochwalić się stylową oprawą graficzną. Akcję obserwujemy w dwóch wymiarach, ale poszczególne elementy zostały wykonane w 3D. Całość – podobnie jak część pierwsza – jest utrzymana w mrocznej, rysunkowej stylistyce pełnej dominującej czerni, co idealnie oddaje przygnębiającą atmosferę panującą w państwie.


Wspomniane produkcje można kupić w atrakcyjnej cenie na Kinguin.net! Sprawdź to!


Reklama

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama