DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Perełki miesiąca – LISTOPAD 2018

Stary rok powoli zmierza ku końcowi, a wraz z nim zbliżają się Święta Bożego Narodzenia, które są wspaniałą okazją do sprawiania sobie prezentów. W tym czasie wydawcy gier robią wszystko, żeby przykuć uwagę graczy do ich najnowszych produkcji, ponieważ chcą, aby to właśnie ich tytuł zagościł pod świątecznym gamingowym drzewkiem. Listopad to naprawdę gorący miesiąc, zatem czeka nas mnóstwo wrażeń!


Na pierwszy ogień leci Football Manager 2019, który wyląduje na sklepowych pułkach już 2 listopada. Tytuł posiada oficjalną licencję oraz zawartość rozgrywek LOTTO Ekstraklasy, odzwierciedlając w bezpośredni sposób te spotkania w grze. Pełna wersja FM19 przenosi wiele ulepszeń z przedpremierowej wersji beta gry, w tym nowy silnik meczowy i zaktualizowane informacje o zawodnikach. Ponadto działa już dostęp do Warsztatu Steam oraz do edytorów przed i w grze. To wszystko, wraz z poważną przebudową opcji treningowych i taktycznych, w połączeniu z nowym wyglądem i długo oczekiwanym wprowadzeniem oficjalnej licencji Bundesligi czyni z Football Managera 2019 największą edycję w historii tej najbardziej popularnej symulacji zarządzania piłką nożną na świecie.


KURSK to pierwsza przygodowo-dokumentalna gra wideo w historii. Tytuł będzie się koncentrował na tragedii rosyjskiego atomowego okrętu podwodnego K-141 Kursk, który zatonął na morzu Barentsa w sierpniu 2000 roku. Fabuła gry będzie w większości oparta na faktach, dzięki czemu gracze staną się świadkami dramatycznych wydarzeń, które wstrząsnęły ówczesnym światem. Tytuł zmierza na platformy PC, Mac, PlayStation 4 i Xbox One.


HITMAN 2 to kontynuacja uznanej na całym świecie gry wideo, HITMAN. Wyposażony w zupełnie nowe, szczegółowe i otwarte lokacje, pełne żywych, oddychających środowisk do eksploracji, HITMAN 2 oferuje graczom wolność w planowaniu ostatecznego zabójstwa, do których może wykorzystać różnorodne narzędzia, broń, przebrania i różne techniki ukrywania się, aby twórczo wyzwalać własny, unikalny łańcuch wydarzeń. HITMAN 2 wprowadza również nowe sposoby gry dzięki trybowi Sniper Assassin, samodzielnej funkcji, która po raz pierwszy zapewnia kooperację w serii HITMAN, umożliwiając dwóm graczom wspólną pracę online w celu wyeliminowania swoich celów. Gra przedstawi również unikalne podejście do trybu wieloosobowego 1 na 1 w trybie Ghost Mode. Gracze porównają swoje umiejętności w ostatecznym teście, gdy staną przeciwko sobie w rozgrywce online, jako dwóch Agentów 47, by sprawdzić, kto szybciej i sprawniej zlikwiduje przeciwników, wykorzystując bronie, przedmioty, stroje i zrzuty z powietrza. HITMAN 2 będzie dostępny w polskiej wersji językowej (napisy) na system konsole PlayStation 4 i Xbox One 13 listopada 2018.

Reklama

Battlefield V przeniesie graczy w świat nieznanych zmagań i nieopowiedzianych historii z czasów II wojny światowej, umożliwiając przeżycie niesamowitych chwil i wzięcie udziału w najważniejszych momentach II wojny światowej dzięki nowym oraz powracającym trybom gry w rozgrywce wieloosobowej, Opowieściom Wojennym dla jednego gracza oraz kooperacyjnym misjom Sił Połączonych. W Battlefield V wyruszycie we wspaniałą podróż dzięki Teatrom Wojny, nowemu modelowi wsparcia gry po premierze, które zagwarantuje, że pole walki będzie się ciągle rozwijać poprzez nowe wydarzenia, wyzwania, bitwy oraz nagrody, które zawsze są w zasięgu ręki. Premiera gry odbędzie się już 20 listopada 2018.


Wróć na apokaliptyczną Ziemię w Darksiders III, grze akcji typu hack’n’slash, w której gracze wcielą się w Furię, aby dopaść i pozbyć się Siedmiu Śmiertelnych Grzechów. Najbardziej nieprzewidywalna i enigmatyczna z Czterech Jeźdźców, Furia musi podołać tam, gdzie wielu z nich poniosło porażkę – przywrócić równowagę siłom, które obecnie niszczą Ziemię. Darksiders III to długo oczekiwany, trzeci rozdział wysoko ocenianej serii Darksiders. Graj jako Furia – mag, która polega na sile swojego bicza i zaklęć, aby przywrócić równowagę między dobrem a złem na Ziemi. Odkryj otwarty, żywy świat gry, w którym Furia przemieszcza się między różnymi środowiskami, aby odkryć ich tajemnice i rozwinąć historię. Pokonaj Siedem Grzechów Śmiertelnych i ich sługi, które sięgają od mistycznych stworzeń po zdegenerowane byty. Zachwyć się unikalnym stylem graficznym Darksiders – rozciągające się post-apokaliptyczne krajobrazy, które przenoszą gracza z wysokości nieba w głąb piekła, zniszczone przez wojnę i rozkład, opanowane przez naturę. To wszystko już 27 listopada 2018  na platformy PC, Mac, PlayStation 4 i Xbox One!


Wspomniane produkcje można kupić w atrakcyjnej cenie na Kinguin.net! Sprawdź to!


 

Reklama

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama