DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Perełki miesiąca – PAŹDZIERNIK 2018

“Właśnie nadszedł ten czas. Whoah, to jest właśnie ten czas!” – tymi słowami bajecznej Beaty Kozidrak rozpoczynamy kolejne zestawienie miesiąca w branży gier wideo. Okres, w którym praktycznie co drugi dzień wychodzi jakiś wielki tytuł uważam za rozpoczęty – już czuje tą woń przegrzanych konsol i kart graficznych!


Premiera Assassin’s Creed Odyssey, 5 października, będzie jedynie początkiem twoich przygód w starożytnej Grecji – świecie, w którym ważny jest każdy wybór.  Odyssey zwraca się ku elementom RPG, a wybory gracza stają się osią gry. W czasie idei i wojen, starożytna Grecja jest u szczytu potęgi i staje się nowym, tętniącym życiem miejscem do odkrycia przez graczy. Historycznie bogate realia, niektóre zapomniane w czasie, zostały misternie odtworzone przez twórców, aby utworzyć przepiękny i bujny świat Assassin’s Creed Odyssey, reagujący na wybory gracza.


Black Ops powraca! Redefiniując zasady rozgrywki, Call of Duty: Black Ops 4 zrewolucjonizuje najlepiej sprzedającą się serię w historii marki Call of Duty, gdy zadebiutuje na całym świecie w piątek, 12 października, na PlayStation 4, Xbox One oraz PC. Fani Call of Duty powinni przygotować się na czwartek, 17 maja, kiedy to wydawca Activision, będący spółką zależną od Activision Blizzard (Nasdaq: ATVI), oraz wielokrotnie nagradzany producent, studio Treyarch, przeprowadzą prezentację dla społeczności dostępną globalnie. ą. Black Ops 4 podnosi poprzeczkę dla trybu rozgrywek wieloosobowych, jeszcze wyżej stawiając rozgrywkę taktyczną i wybory dokonywane przez gracza, wraz z największym do tej pory doświadczeniem trybu Zombie, oferującym od samego początku trzy pełne modele rozgrywki, oraz Blackout – trybem, w którym całe uniwersum Black Ops powraca do życia w rozbudowanym doświadczeniu w stylu battle royale, z charakterystycznymi postaciami oraz mapami ze wszystkich czterech odsłon serii Black Ops połączonymi w jedną, niepowtarzalną całość.


Kolejna odsłona najlepszej serii gier wideo związanych z wrestlingiem – WWE 2K18 wkroczy na ring już 9 października. Wciel się w legendy wrestlingu i walcz o mistrzowskie pasy dzięki wielu trybom w grze oraz wiernie odwzorowanej rozgrywce. Światowy wydawca gry ogłosił, że na okładce najnowszej odsłony WWE 2K19 pojawi się AJ Styles – niepokonany na ringu zawodnik i niezwykła osobność, rozpoznawalna od ponad dwóch dekad na scenie wrestlingowej dzięki swoim sportowym osiągnięciom. Określany mianem „The Phenomemenal One”, prywatnie również fan gier wideo, zapoczątkuje ogólnoświatową kampanię WWE 2K19 – „Nigdy nie mów nigdy”, jednocześnie zachęcając graczy do zapoznania się z najnowszą odsłoną gry oraz całą serią WWE.

Reklama

World War 3 to militarny shooter dla wielu graczy osadzony w realiach współczesnego konfliktu zbrojnego. Nacisk na współpracę w drużynie, narodowe siły zbrojne, prawdziwe lokacje, pełna świadomość ciała oraz rozwinięty system personalizacji wyposażenia przyczyniają się do wrażenia autentyczności pola walki, wzbogaconego o inne istotne elementy, takie jak system balistyki, zaawansowana symulacja pancerzy czy realistycznie odwzorowane uzbrojenie. World War 3 tworzone jest we współpracy z wojskowymi centrami R&D oraz konsultantami militarnymi, a każda bitwa ma znaczenie w kontekście globalnej kampanii prezentowanej na mapie strategicznej.

World War 3 ukazuje współczesny konflikt zbrojny wraz z taktyką, technikami oraz procedurami inspirowanymi prawdziwymi akcjami bojowymi. Wszystko to zawarte zostało w dwóch ekscytujących trybach gry. Warzone oferuje dynamiczne, intensywne wymiany ognia w bitwach o umocnione punkty, wymagających współpracy zarówno w drużynie jak i pomiędzy piechotą a jednostkami pancernymi. Nastawiony na taktykę Recon umożliwia graczom współpracę w małych oddziałach zwiadowczych pozostawionych na własną rękę na wrogim terytorium z misją przetrwania i przejęcia celów wysokiego znaczenia (HVT – High Value Target). Razem te tryby rozgrywki spójne doświadczenie mające na celu ukazanie emocji oraz wrażeń obecnych na prawdziwym polu walki.

Wspomniane produkcje można kupić w atrakcyjnej cenie na Kinguin.net! Sprawdź to!

 

 

Reklama

 

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama